Úžasný deník - Můj libovej svět

Úžasný deník - Můj libovej svět https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85231/uzasny-denik-tom-gates-85231.jpg 4 45 12

Tom Gates série

Nečtěte to, jestli jste… 1. moje nevrlá sestra Delia (grrr) 2. Marcus Meldrew (což je idiot) 3. paní Worthingtonová, která má knír (je těžké na něj NEZÍRAT) Jmenuju se Tom Gates. Když mě učitelé zrovna nesledujou slídivým pohledem, baví mě kreslit obrázky a vymýšlet, jak bych mohl co nejvíc lézt na nervy Delii. Učitelé si o mně myslí, že neudržím pozornost a že mi "chybí soustředění", ale to považuju za tvrdý odsudek, protože právě teď SOUSTŘEDĚNĚ dumám, kterou tyčinku bych měl sníst jako první… Hmm.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Brilliant World of Tom Gates , 2011

dájavídek
16.07.2023 5 z 5

První díl mé oblíbené série.

jajsemenyk
22.02.2022 4 z 5

Oproti deníkům malého poseroutky nebo mimoňky možná trochu slabší, ale jinak velmi pěkná oddechovka s krásnými ilustracemi.

Ran
14.07.2020 4 z 5

I když mi někdy vadilo, jak se Tom chová, tak to bylo hezké a příjemné čtení. Příběh je plný zábavných a vtipných momentů. Líbil se mi styl psaní a vyprávění.

ComicGuy899
01.05.2019 5 z 5

Pre deti je to doslova kreslené nebo :)

GaLe
18.01.2019 5 z 5

Užasná kniha, moc jsem se pobavila a určitě stojí za přečtení. :-)

TimeLord
27.08.2018 3 z 5

Pred pár rokmi som to čítaval :)

Knižní střípky
02.04.2017

Nejsem cílovka, ale rozhodně mohu říci, že mně se zase Tom Gates líbil více než celý slavný Poseroutka, ale jak říkám, nejsem dítě, jsem matka dítěte, které si knihu doneslo z knihovny. Rozhodně mi je hlavní hrdina celkově sympatičtější než Greg z Poseroutky

TaLu
01.03.2017 3 z 5

Jak již bylo tady v komentářích řečeno, čtenář se neubrání srovnávání s Deníkem malého poseroutky. Možná je to způsobeno jen tím, že poseroutkovy deníky mám načtené téměř všechny a tak se mi hlavní "hrdina" víc zadřel pod kůži, ale tato kniha mne tak nezaujala. Chvílemi jsem měla dojem, že se vracím do dětství a čtu takové ty texty v Mateřídoušce, kde místo slova oči byly oči namalované. Popis školství mi přišel hodně nereálný. Možná, že by měl radost pan Komenský, protože mi to připomínalo tak jedině školu hrou. Splnila jsem čtenářskou výzvu, protože toto JE deník a hodnotím jen o jednu hvězdu níže než zmiňovaného poseroutku, protože své čtenáře si tato kniha určitě najde.

stetty
07.07.2015 4 z 5

moc hezká knížka....... Zábavná a vtipná... Doporučuji všem malým dětem..... Zasměje se každý .....

danuska
22.10.2013 3 z 5

Pre deti to moze byt fajn kniha, pre dospeleho je to prilis detske.

*Renat*
02.12.2012 5 z 5

Mě teda přišla lepší než deník malého poseroutky... Je v ní více zajímavých obrázků a je to lépe nakreslené ;)

Issiriana
31.07.2012 2 z 5

Oproti knize Deník malého poseroutky je tohle velké zklamání. Nemůžu si pomoct, ale pořád je srovnávám a tady je daleko méně vtipů :)