One Direction

One Direction https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154298/bmid_one-direction-bU3-154298.jpeg 4 47 9

Harry, Niall, Louis, Zayn a Liam je pětice úplně obyčejných kluků, kteří šli za svým snem a které neodradilo pár prvních neúspěchů. Našli v sobě odvahu a přihlásili se do konkurzu světoznámé soutěže X Factor a hudební guru Velké Británie Simon Cowell v nich rozpoznal ohromný potenciál a sestavil z nich skupinu, kterou dnes zná snad každý. Říká se jim novodobí Take That a hysterie fanoušků a zejména fanynek dosahuje téměř stejných výšin, jaké zažívali slavní Beatles. V této knize najdete cestu všech pěti kluků ke slávě včetně 80 barevných fotografií, kde jim to ohromně sluší. Dozvíte se, jak se který učil na střední škole, jak vnímali holky a jaký typ se jim líbí, co si myslí o svém prvním albu Up All Night i o sobě navzájem. Zjistíte, jestli je Harry pořádný, nebo proč se Liamovi říká „taťka“. A ať už se vám líbí víc irský rošťák Niall nebo exotický Zayn, tahle biografie nemůže žádnému fanouškovi One Direction chybět.... celý text

Ivka14
20.11.2020 5 z 5

Vyrůstala jsem s nimi a i pořád poslouchám jejich sólové dráhy. Tahle kniha mě zavedla zpátky na začátek dobrodružství, které jsem s nimi prožila.

Jiř2000
10.11.2020 5 z 5

Moje třináctileté já nemůže jinak než 5*

Eneta
07.06.2017 5 z 5

Četla jsem v době, když jsem byla fanynka a naprosto jsem tuto knihu milovala. Proto jí dávám 5*. Plná informací a fotek + plakát, takže jsem byla naprosto spokojená.

Sabii14
20.06.2015 5 z 5

Výborná knížka pro každou fanynku. Je tam o nich v podstatě všechno :-)
Knížka mě samozřejmě bavila...

elihuna
23.10.2014 4 z 5

úžasná knížka !! :D

Bramborka69
26.05.2014 5 z 5

Knihu jsem si nekupovala, ale má ji moje kamarádka. Jsem velkej fanoušek 1D. Jsem jejich věrná Directioners. Knihu jsem si přečetla už třikrát a stejnak mi to nestačí. :D Vřele doporučuji.

*Renat*
13.12.2013 5 z 5

Knihu mám a je uplně božíí:** Miluju kluky, a při téhle knize se k nim cítím blíž..:3

baunka
27.06.2013 5 z 5

Všem co váhají vřele doporučuju,sice jsem se nic nového nedozvěděla,:D ale co se dá čekat,když jsem na nich závislá :D

gregji
17.03.2013

Dřív jsem 1D nesnášela a teď je mám celkem ráda. Rozhodně uvažuju nad koupí téhle knihy. Ale uvidíme ještě nevim.

Autorovy knížky

2013  81%One Direction