RadkaBort RadkaBort komentáře u knih

Dalších 365 dní Dalších 365 dní Blanka Lipińska

Mne se treti dil libil nejvic, prave proto jak se to s Massimem zvrhlo. Ja ho moc rada nemela uz od zacatku, takze Nacho byl pro me vysvobozenim :))) ale ano davam za pravdu, ze Laura byla takkva trochu tupoucka a povrchni. Nadruhou stranu v tomto velmi oddechovem zanru, kde nemusite u knihy moc myslet, to pro me byla dobra serie.

14.03.2022 5 z 5

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Ja prvni videla film, pak jsem zjistila, ze je to podle knizky. Ale ty byly jen v polstine. No ja chtela vedet jak to dopadne, tak jsem to precetla v polstine, pak vysel prvni dil v anglictine a ted v cestine. Dvojka v aj vyjde az v lednu, tak si ji pak prectu a v cestine uz ted v listopadu. Je to jednoduchy cteni, cte se to lehce, misty je to priblbly, ale je to oddychovka, odsejpa to a mne se to libi. To jak je to napsany se mne cte lip nez 50 shades, tam jsem tehdy knihu odadala a nutila se k ni vratit. To proc Massimo mel ty vize o Laure vysvetleny bude, ale az ve tretim dile. A za me teda konec druhyho dilu a treti dil je uplne nejlepsi z cele trilogie.

19.09.2021 4 z 5

Tohle je snad nejvic motivacni kniha, skvele napsana.

23.08.2019 5 z 5

My deti ze stanice Zoo byl bestseller, protoze u 13ti lete holky jeste lidi dokazou pochopit ze se snazi byt strasne zajimava a hleda se a ze se hleda sakra spatnym smerem az se da na drogy. No jo jenze v pokracovani mam pocit ze je to porad ta mala holka hloupa a nedospela. Proste podle me ta zenska zamrzla. Jediny co tak se chvasta a lituje ale zodpovednost stale na bodu 0. A nema zadnej tah na nejakej lepsi zivot, proste ji tohle fakt staci. A na jednu stranu je to smutny kam to vede kdyz nekdo nedospeje, na druhou vzhledem k veku to pusobi i smesne i spousta jejich uzasnych nazoru. Takze jo jsem rada ze vim jak dopadla. To me od precteni My deti ze stanice Zoo zajimalo. Ale nic vic, je to proste prazdna lahev.

23.08.2019 2 z 5