rachelsofia rachelsofia komentáře u knih

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Bohužel tato kniha byla pro mě zklamání. V začátku jsem si říkala jo tohle bude přesně pro mě, ale potom přišla už jenom nuda a dlouhé nezáživné čtení. Dočteno jen ze zvědavosti. Závěr nebyl úplně špatný, ale ten prostředek mě opravdu nebavil. Největší utrpení pro mě bylo nacházení matrjošek, bála jsem se už i otočit stránku..Nedoporučuji

29.06.2020 1 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Kate Eberlen

Knihu jsem si koupila na letní dovolenou. Ze začátku mě upřímně knížka moc nezaujala a bála jsem se, že ji asi budu muset odložit. Naštěstí jsem ji dala ještě šanci a od asi 2-3 kapitoly mě začala hodně bavit. Podle popisu na obálce knihy jsem očekávala něco trochu jiného, ale nakonec přišlo něco mnohem lepšího. Příběh byl opravdu krásný, ze života, romantický i smutný. Občas si na knížku vzpomenu, takže ve mě něco zanechala. Na konci mohla dát autorka hlavním postavám větší prostor se více poznat aby to vypadala více reálně a ne jako ve filmu, ale to je můj názor. Jako odpočinkovou knihu romantickým duším mohu knížku doporučit :-)

14.09.2020 4 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Ze začátku mě knížka hodně bavila, připadala jsem si jako bych na té rozlučce byla taky, dobře popsané a tajemné. Ale teď proč mě kniha i zklamala. Hlavní hrdinka Lee nebo Nora mi byla nesympatická, přišla mi otravná, nudná. Motiv vraždy mohl být silnější, takhle jsem tomu vůbec neuvěřila. Navíc mě hrozně nebavilo Nořino vzpomínání co se vlastně stalo. Bylo to zbytečně dlouhé.

10.02.2021 3 z 5