queenofWinter queenofWinter komentáře u knih

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Tato kniha mě úplně ohromila. Přečetla jsem ji za dva dny a byla opravdu úžasná. Četla se mi krásně. Zasmála jsem se u ni a to je obrovské plus :D
Kniha mě oslovila hned i díky kouzelnému obalu. Řekla jsem si že tu musím okamžitě mít...jenže rodiče mi ji vyfoukli a já ji dostala až o vánoce :c
Ale to čekání za to stálo. V ten den co jsem ji začala číst tak jen stěží jsem se od ní odtrhla. V noci když už jsem chtěla smát mi to nedalo a přečetla jsem si dalších pět kapitol. Neuvěřitelně se těším až si koupím druhý díl a i na ten třetí,ale na ten si budu muset počkat.
Abych to ukončila ,jsem strašně ráda že jsem na tuto knihu narazila a před Estelle smekám. Její psaní miluji a nikdy se toho nenabažím :D

01.01.2018 5 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Úžasná kniha! Z počátku jsem se ji vyhýbala,ale pak jsem si řekla že bych si ji mohla pořídit. Tak jsem si ji začala shánět....Ale všude byl jen druhý díl. To mě štvalo.A nakonec jsem ji našla a rovnou jsem si koupila i druhý díl a teď čtu třetí díl. Miluji tuto autorku a její styl psaní, její knihy jsem si zařadila mezi nejoblíbenější.

29.12.2017 5 z 5