Qtinka16 Qtinka16 komentáře u knih

Všetky tvoje prednosti Všetky tvoje prednosti Colleen Hoover

Poznáte ten pocit,keď nechcete aby ste knihu dočítali?
Tak toto je určite jedna z takých kníh.Keď jednoducho nechcete,aby skončila.
Colleen opäť dokázala zastaviť čas.
Jej príbehy dokážu vo mne zanechať toľko emócií,že nad nimi uvažujem niekoľko dní.A tento príbeh nieje výnimkou.
Knihu som mala len požičanú od kamarátky,ale určite si ju pri najbližšej návšteve kníhkupectva kúpim a s najväčšou radosťou uložím do knižnice,aby mi pohľad na ňu pripomínal moje šťastné manželstvo.
Ďakujem spisovateľke za ďalší čitatelský zážitok.

27.10.2019 5 z 5

Budeš iba moja Budeš iba moja Martina Kováčiková

Knižka "zhltnutá" za jednu noc. Až mi bolo ľúto, že je koniec.. Určite odporúčam prečítať, stála za to :-)
Ďakujem spisovateľke za krásny zážitok a teším sa na ďalšie knižky od nej :-)

15.10.2020 5 z 5

Mňa si nekúpiš Mňa si nekúpiš Vanda Kys (p)

Kniha ma veľmi zaujala svojou obálkou.A musím uznať,že ako sa podarila obálka,tak aj kniha.Spisovateľke ďakujem za tak pekný príbeh.

08.08.2019 5 z 5

Cudzinec z papiera Cudzinec z papiera Ivica Ďuricová

Musim uznať,že kniha je napísaná veľmi dobre.Číta sa veľmi ľahko,čo ma poháňalo čítať ďalej aj napriek tomu,že tam bolo viac opisov.No kto pozná mesto Trenčín,knihu si užije aj napriek nim!Až mám chuť toto mesto navštíviť s knihou v ruke a prechádzať sa rovnakým ulicami ako hlavná hrdinka ☺
Jednu hviezdičku strhávam za to,že je to tak krátke. inak krásny príbeh.

25.10.2019 4 z 5

Navždy mojou Navždy mojou Emily D. Beňová (p)

Prečítala som od autorky veľa kníh,posúvala som dobré recenzie,ale toto?
Vedela by som prelúsknuť,že sa dej veľmi podobal na knihu od inej slovenskej autorky..ale štýl písania,či používanie niektorých slov ma zaskočil.
Mala som pocit ako keby to písala učiteľka slovenčiny.
Slovíčka ako tresnem,hulvát,doparoma..kto toto používa?
Knihu som dočítala dokonca,pretože som stále verila,že sa to zlepší..no koniec bol už len takým posledným klincom.
Dávam autorke aspoň 1* za obálku,tá sa vydarila.
A budem dúfať,že ďalšie knihy od tejto autorky budú stáť za to.

15.05.2019 odpad!