Pollyanne71 Pollyanne71 komentáře u knih

Poslední bitva Poslední bitva C. S. Lewis (p)

Tento díl byl jako všechny předešlé úžasný - bylo smutné si uvědomit, že to končí a zavřít knížku s tím, že už není pokračování. Ale co se dalo dělat, když příběh skončil sice smutně, ale zároveň krásně? A ruku na srdce - už by nebylo o čem dál psát.

Arizona Arizona Eden Maguire

Můžu potvrdit, že druhý díl je více chytlavý než první, jelikož jsme se nemuseli zdržovat zbytečným seznamováním s hl. postavami a příčina smrti Arizony je -nebo alespoň pro mě byla- překvapující. Tento příběh má spoustu neodkrytých tajemství na které musí hl. hrdinka přijít - lépe řečeno, je z Arizony postupně vypáčit. A knížce dávat palec nahoru! :)

22.08.2014

Jonas Jonas Eden Maguire

Ze začátku jsem si myslela, že mě série nebude bavit, jelikož mi začátek prvního dílu přišel nezáživný, ale když se začal řešit důvod Jonasovi smrti víc do hloubky, knížka mě chytla a můžu doporučit jako oddechovou četbu.

22.08.2014

Ztracené příběhy Ztracené příběhy John Flanagan

Číst sérii HU bylo něco kouzelného, výjimečného - úžasného. Všechny díly jsem si maximálně užila a bylo smutné dočíst i Ztracené příběhy - znamenalo to definitivní konec. Naštěstí přijde 12 díl na který se neskonale těším. Protože Will, Halt, Gilan, Horác a ostatní jsou opravdu skuteční hrdinové :)

03.01.2014

Poslední bitva Poslední bitva Emily Rodda (p)

Úžasná pohádka...bylo pěkné vypravit se do kouzelné říše a prožít tři krásné příběhy společně s hrdinami :)