PnRychvald PnRychvald komentáře u knih

Ženy s korunou Ženy s korunou Kamil Rodan

Osudy evropských královen budou pro mnoho čtenářů překvapením. Poutavě, na základě velkého množství historického materiálu, popsané životní dráhy jsou víc jak zajímavým čtením a určitě obohatí znalosti z historie evropských dějin. Pn

Život s korunou Život s korunou Kamil Rodan

Pokračování knihy "Ženy s korunou". Opět skvělá kniha úspěšného autora a známého dokumentaristy. Doporučuji. Pn

08.06.2020 5 z 5

Historie novoveských hostinců ve světle dobových dokumentů Historie novoveských hostinců ve světle dobových dokumentů Kamil Rodan

Skvělá kniha o novoveských hostincích s množstvím zajímavých informací a dosud nezveřejněných fotografií. Vřele doporučuji. Pn

Neklidné století aneb Žít se ctí Neklidné století aneb Žít se ctí Kamil Rodan

Obsah knihy, který vychází z úžasného množství dokumentů, zdrojů, použité literatury a uskutečněných rozhovorů o životě a osudech studentů dívčího reálného gymnázia v Prostějově, vás strhne svým obsahem a poznáním života maloměstského Prostějova v 40.letech minulého století. Stejná, úspěšná maturita a následný komplikovaný a více či méně úspěšný život každého z maturantů v poválečných letech vyvolá u čtenářů řadu vlastních vzpomínek a provokuje k hlubšímu zamyšlení. Děkuji a vřele doporučuji. Pn