Placi Placi komentáře u knih

Spider-Man Spider-Man Joseph Michael Straczynski

Skvělá kniha! Příběh "Šťastné narozeniny" byl vynikající. Spider-man je odmalička moje nejoblíbenější kreslená/seriálová/filmová/akční postava, takže tady je moje hodnocení naprosto jednoznačné - super!

13.07.2017 5 z 5

Protiúder - masakr na mnichovské olympiádě 1972 a vražedná reakce Izraele Protiúder - masakr na mnichovské olympiádě 1972 a vražedná reakce Izraele Aaron J. Klein

Skvěle napsaná kniha, která nám poskytuje náhled do neuvěřitelného světa bezpečnostních a vojenských složek v překotném období po únosu a vraždě izraelských sportovců na letní olympiádě 1972 v Mnichově.

27.05.2017 5 z 5

Hrabě Monte Cristo je moje srdcovka! Četl jsem ho několikrát. Miluji to, s jakou grácií dokáže zosnovat svou pomstu. Toto dílo doporučuji naprosto každému, je to skvělé, a každý si v něm něco najde.

07.05.2017 5 z 5

Dracula Dracula Bram Stoker

Tuto klasiku jsem slyšel v podobě rozhlasové hry. Když se v pozdním odpoledni stmívalo, musel jsem se tehdy ve svých 22 letech ohlížet, jestli se někdo neukrývá ve stínech, a to jsem prosím v literatuře a filmu zvyklý na ledaco. Opravdový klenot! :)

EDIT: Rozhodl jsem se knihu i přečíst a rozhodně to nebyl špatný nápad.

03.05.2017 5 z 5