67pista 67pista komentáře u knih

Bašta civilizácie Bašta civilizácie Joseph Conrad

ja som mal tri kusy ale cca 10 rokov dozadu dve som predal kus po 12 € no myslel som si ktovieako som zarobil

31.01.2023

Antonius a Kleopatra Antonius a Kleopatra Colleen McCullough

Siedmy diel nezaostáva ide si kvalitou v rámci série ruka v ruke s prvými piatimi dielmi ale vrchol bol 6.diel série . Dávam skoro 5 ale tak reálne 4,75. Ako koniec série je to výborné škoda že už nebude ďalej žiadne pokračovanie

Říjnový kůň Říjnový kůň Colleen McCullough

tu nie je čo dodať, škoda zaslúži si to 10 hviezdičiek; neskutočná jazda starovekým Rímom a Egyptom ako rímskej provincie aj prvých 5 dielov bolo výborných ale tento je super..cesta G.J.Caesara je na konci

Projekt Kassandra Projekt Kassandra Robert Ludlum

no tak za 3 čítať sa to dá ale sú aj lepšie knihy

13.01.2023 3 z 5

Červená lucerna Červená lucerna Graham Masterton

Tak aj vrahovi sa dá fandiť ak je krásny s bujným poprsím a berie to od podlahy. Napínavé to bolo ale pritiahnuté za vlasy tiež zbraň s jedným nábojom no to som ešte nečítal dávam 4

13.01.2023 4 z 5

Rozbití andělé Rozbití andělé Graham Masterton

druhý diel o trochu lepší ako prvý diel napínavé, zvrátené, dobré páčila a mi tá náboženská línia , ešte raz škoda tej milostnej línie hlavnej detektívky nesedí to k tomuto žánru.

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

(SPOILER) výborný prvý diel série drsná detektívna s perfektným záporákom s dávkou mytológie a povier z írskeho sveta . Čítalo sa to dobre ale ako detektív mi sem žena nepasovala dávam 4

13.01.2023 4 z 5

Velké obléhání Velké obléhání William Napier

dobré to bolo

25.02.2018 4 z 5

Planeta lovců Planeta lovců David Bischoff

náhodou dobré to bolo a to sci-fi nečítam prečítané za jedno dopoludnie pri dvoch kávach

17.08.2017 4 z 5

Královna karavan Královna karavan Tessa Korber

výborné krásna kniha dynamický dej dobre sa to číta záver hodne romantický a ťažko uveriteľný treba prečítať pekný štýl písania, hodnoverný ..určite kúpim ďalšie od tej autorky ........

01.04.2016 4 z 5

Herodes - židovský král Herodes - židovský král Antonín Polách

celkom to ušlo až na tie výlevy.. citujem " gól do vlastní brány" pripomína mi to cez kopirák Waltari-ho ale tie moderné frázy tam nezapadli tak na trojku za snahu

22.02.2016 3 z 5

První muž Říma První muž Říma Colleen McCullough

výborné a hlavne chytľavé čítanie asi nie je čo vytknúť skoro dokonalé

22.02.2016 5 z 5

Zlatý Horus Zlatý Horus Sabine Wassermann

očakával som červenú knihovňu ale dalo sa to čítať zaujímavý námet a hlavne spôsob písania nenudil

22.02.2016 4 z 5

Ohnivá brána Ohnivá brána Steven Pressfield

úžasné a strhujúce asi najlepšie čo som čítal z historických románov a nebolo ich teda málo. Po rímskej ságe od McCullough som si myslel že nič lepšie sa už napísať nedá ale mýlil som sa . Dá sa ..

16.02.2016 5 z 5