Bašta civilizácie

Bašta civilizácie https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75801/bmid_basta-civilizacie-1Ne-75801.jpg 4 8 2

Dobrodružné príbehy z prostredia drsných hrdinov bojujúcich s morom, osudom i s vlastnou slabosťou. Ústami hrdinov spisovateľ jasne hovorí, že človek môže byť slabý a nedokonalý, ale ak v sebe nájde silu bojovať so svojimi chybami a vlastnou slabosťou, dosiahne víťazstvo, objaví zmysel života a jeho krásu. Joseph Conrad sa vyslovil, že svojimi príbehmi chce osláviť more, lode a námorníkov, ktorým vďačí za všetko, čo sa v živote naučil.... celý text

67pista
31.01.2023

ja som mal tri kusy ale cca 10 rokov dozadu dve som predal kus po 12 € no myslel som si ktovieako som zarobil

Corso
23.03.2021

Poslednych asi 15 rokov sa ludom rozlezalo v hlave, prisla nostalgia, generacia stihla odrast, a rozmohlo sa zberatelstvo Stop. Zberatelia posledne roky ale narazaju na problem, Basta civilizacie je nezohnatelna, kym ju niekto neobjavi na povale alebo kym niekto neumrie. Preco prave tato kniha? No predsa poctom vytlackov. 6500!!! O par rokov neskor uz vychadzali v Stopach mayovky v naklade 100-120 tisic. Pred desat rokmi bezne v antikvariate za 1,5 az 3 euro. Dnes? Momentalne asi najvzacnejsia kniha na Slovensku. Nenechavajte si ju ak ju niekto ponukne, posielat postou. Osobny odber!!! Casy su zle. Nastastie som Stopy daval dokopy v rokoch 2000 plus minus. Pretoze som na nich odrastal, a aj moj otec. Neviem ci Bastu nezacnem tlacit amatersky. So znackou "kopia". Uz mam kupenu aj laminovacku na obalky. :) Ak by vam ju niekto nukal za nehorazne peniaze, overte si jej pravost, zacina to byt vazna zalezitost. Priam... Investicia jak do znamok :) Ebook sken najdete na nete pri troche hladania lahko. Nuz ale ebook vam nebude stat v polici spolu s 140 dalsimi kusmi zbierky.