pink_unicorn pink_unicorn komentáře u knih

Pramen moci Pramen moci Kristina Hlaváčková

Zpočátku jsem této sérii příliš nevěřila, ale s druhým a třetím dílem se vše stále zlepšovalo a já jsem ráda, że jsem se k této sérii dostala. Třetí díl je pro mě nejlepší, autorka vysvětlila všechny nejasnosti kolem svého fantasy světa a vše do sebe krásně zapadlo. Byť je tento díl dějově možná chudší než předchozí díl, vůbec to není na škodu, protože jsou jednotlivé dějové linky pro čtenáře přehlednější.
Doporučuji všem milovníkům fantasy celou tuto kouzelnou sérii.

07.07.2016 5 z 5

Černý jezdec Černý jezdec Kristina Hlaváčková

Tak tahle kniha mě určitě bavila. Rozhodně více než první díl. V prvním díle mi vadil delší rozjezd knihy a pomalejší spád děje, to se v druhé knize zlepšilo. Místy je tedy děje až moc a situace se stává nepřehlednou, ale s tím se dá poprat. Autorka dokáže bravurně přeskakovat mezi dějovými liniemi, dokonce tak, že to čtenář občas nepozná. Trochu mě to mátlo, ale myslím, že je to autorčin záměr. Tato série mě baví, brzy se vrhnu na poslední díl. Milovníkům fantasy doporučuji!

24.06.2016 5 z 5

Poslední navěky Poslední navěky Soman Chainani

Během čtení této knihy jsem asi dvakrát uvažovala, jestli má vůbec cenu jí dočítat... Někdy jsem se opravdu nudila. Nakonec jsem se ale zakousla, nudnější pasáže překonala a vyvrcholení příběhu za to stálo! Kniha je poměrně většího rozsahu, klidně bych ji uvítala kratší a se větším spádem děje. Pasáže, kdy vždy jedna z hlavních hrdinek donekonečna přemýšlí, zda je její úloha v příběhu vážně taková a jestli dělá dobře nebo ne - to js se vážně kousala nudou. Jinak je kniha super. Pro všechny, kteří mají rádi netradiční pohádky jako dělaná :) dávám 80 %

12.06.2016 4 z 5

Prokletí Prokletí Michaela Burdová

Kniha spíše průměrná, vývoj zápletky poměrně předvídatelný - milostný trojúhelník typický pro milostné romány. Až na závěr, ten jsem opravdu nečekala. Jestli jsem někdy během čtení knihy pochybovala o tom, zda dávat šanci i pokračování, závěr mě přesvědčil o tom, že chci vědět, jak se bude příběh dál vyvíjet. Jinak dávám 75 %.

09.06.2016 4 z 5

Čarodějka Čarodějka Kristina Hlaváčková

Zajímavá kniha, moc se mi líbila. Mám tento styl velmi ráda a autorčino pojetí fantasy světa mě potěšilo. Jediné, co mi trochu vadilo, byl pomalejší rozjezd děje, pořádná akce začíná až takřka v půlce knihy. Jinak jsem byla spokojená a určitě se brzy vrhnu na pokračování.

07.06.2016 5 z 5