Petulik13 Petulik13 komentáře u knih

Smrtící zrada Smrtící zrada J. D. Robb (p)

Další super díl o Evě Dallasové, tentokrát drsnější... , ale fajn počteníčko. Určitě doporučuji

24.06.2012 5 z 5

Bouřlivý příliv Bouřlivý příliv Nora Roberts

Moc hezky napsaný příběh, s jemnými prvky humory, erotiky i smutku. Doporučuji k přečtení.

11.06.2012 5 z 5

Rodinná encyklopedie alternativní medicíny Rodinná encyklopedie alternativní medicíny * antologie

Zajímavě, přehledně a jednoduše popsaná různá odvětví medicíny vždy na jednotlivých stranách knihy. Názorná ilustrace u každého odvětví (nemoci). Doporučuji.

02.06.2012 5 z 5

Smrtící imitace Smrtící imitace J. D. Robb (p)

Opět výborný díl o vyšetřování, tentokrát dost krutých vražd, Evou Dallasovou. Je to pro otrlé žaludky :-) ale četla se jedním dechem. Doporučuji k přečtení.

01.06.2012 5 z 5

Smrtící pravidla Smrtící pravidla J. D. Robb (p)

Tento díl je hodně napínavý a zavádí čtenáře do Evina soukromí a mezi její kamarády. Odhaluje city se kterými stále Eva bojuje...jak už v lásce k Roarkovi, tak u svých přátel. Strhující a moc se mi tento díl líbil.

01.06.2012 5 z 5

Smrtící extáze Smrtící extáze J. D. Robb (p)

Super počtení, napěchované napětím, erotikou, ale i humorem. Určitě doporučuji k přečtení.

01.06.2012 5 z 5

Smrtící věrnost Smrtící věrnost J. D. Robb (p)

Tento díl je hódně vydařený. Je napěchovaný napětím, ale i již známým autorčiným humorem. Rozhodně doporučuji k přečtení, já četla jedním dechem...

01.06.2012 5 z 5

Smrtící nesmrtelnost Smrtící nesmrtelnost J. D. Robb (p)

Opět suprové a napínavé čtení o Evě Dallasové, která se tentokrát při vyšetřování dostává do nezávidění hodné situace, kdy je podezřelá její kamarádka. Ale naštěstí jí po boku neochvějně stojí její Roark, se kterým v tomto díle zdolává a poznává další citovou příčku a upevňuje hranice lásky a přátelství, které v dětství nepoznala...

01.06.2012 4 z 5