petraspoppy petraspoppy komentáře u knih

...a bude hůř ...a bude hůř Jan Pelc

Snad obraz doby (kterou jsem bohudík nezažil), ale jinak celkem nuda. Jdem na pivo, na ruma, sehnat prachy, cigára,holky a vzdorovat. Nic proti tomu. Ale na knížku je to dost málo. Do očí bijící případ - Pan Karel Kryl. Prostestovat se dá i jinak než sedět v hospodě a znásilňovat vlastní sestru....

05.10.2012 2 z 5

Malá ručka Malá ručka Susan Hill

Celkem příjemná jednohubka. Bohužel si myslím že se z toho dalo vymáčknout o dost víc. Dobře vylíčená atmosféra zahrady i domu, poskytla autorce dobrý manévrovací prostor-prohlídka domu, nějaký ty lekačky, větší tajemno, pozvolný odhalování pravdy a tak dále. Na druhou stranu mě po zádech mráz párkrát projel(což se mi nestalo za celou Kingovu noční směnu), atmosféra byla opravdu dobrá a pointa obstojná.

15.11.2012 3 z 5

Strach Strach L. Ron Hubbard

Kniha sama o sobě byla celkem čtivá. Je pravda že sem jí přečetl za osm hodin v práci. Ale já se chtěl u knihy bát, těšil jsem se na to. Podle toho co o knize píšou další autoři,a že jich neni málo, jsem opravdu čekal pár hodin děsu. Bohužel se tak nestalo... Konec dobrý a na tu dobu originální.

05.10.2012 3 z 5

Temná půle Temná půle Stephen King

Prakticky od začátku knihy je vše jasné. Je jasné kdo vraždí, je jasné proč a vlastně i to, jak se bude celý děj vyvíjet a jak to celé dopadne. To by samo o sobě nebylo tak hrozné, kdyby to bylo zajímavé. Pro mě to zajímavé není. Na knihu jsem se těšil, bohužel mě však zklamala.

05.10.2012 2 z 5