Penelope90 Penelope90 komentáře u knih

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

První kniha, která mě naučila číst, ponořit se do děje a užívat si každou stránku příběhu. Do dnešních dnů jsou knihy o Harrym mojí srdcovou záležitostí a i když mi jedenáct dávno bylo, nepřestanu doufat, že jednou přiletí sova s dopisem z Bradavic.

02.03.2018 5 z 5

Howlův putující zámek Howlův putující zámek Diana Wynne Jones

Kniha mě velice překvapila. Asi jako mnoho jiných jsem nejprve viděla film, který nadevše zbožňuji. Číst knihu je jako "sledovat" odlišný příběh Howla a Sofie...a proto tato kniha stojí rozhodně za přečtení...budete s napětím očekávat jakže to všechno dopadne.

25.02.2018 5 z 5

Ostrov Duma Key Ostrov Duma Key Stephen King

Knihu jsem si přečetla na doporučení od několika lidí a musím říci, že jsem opět nebyla zklamaná - jako vždy u Kinga pomalý rozjezd příběhu, ale závěr vynikající. Slibovaná husí kůže sice nepřišla, ale bylo to způsobeno nejspíše velikým očekáváním z mé strany.

27.12.2018 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Přiznávám se, že jsem knihu četla jen díky tomu, že mě nadchl film...musím říct, že ani kniha mě nezklamala...naopak přečetla jsem ji jedním dechem během dvou dní a to jenom proto, že mě od čtení zdrželo zaměstnání. Kniha rozhodně překvapí svým závěrem.

19.02.2018 5 z 5

Lampář Lampář D.M. Cornish

Kniha Lampář je druhou knihou od D.M.Cornish, který sleduje příběh chlapce jménem Rosamunda. Lampáře jsem četla ještě v době, kdy byla vydaná pod názvem 'Tetovaní krví - Lampáři' a musím říct, že mi její opětovné čtení dodalo špetku fantasie, dobrodružství a napětí v každodenních, nudných pracovních obědech.

27.02.2018 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Cestování v čase, dobrodružství, napětí a milostný příběh - té milostné části je tam (na můj vkus) občas až zbytečně moc, ale jinak velmi čtivé, zvláště na dlouhé cesty vlakem.

10.07.2018 4 z 5