pdoubkova pdoubkova komentáře u knih

Líný cestovatel Líný cestovatel Dan Kieran

smesice vsemoznych myslenek, vzpominek a zazitku, prislo mi, ze to nemelo ani hlavu, ani patu a o linem cestovani bylo jen par odstavcu

03.05.2015 1 z 5

Petr píše :-) Petr píše :-) Petr Fiala

knizka podporena a zakoupena na Startovaci ma na neco mezi 3-4 hvezdickami

vybrane FB statusy z roku 2010-2015, jak se zije ceske kapelu a Petru Fialovi, vcetne zazitku behem nataceni desky v Cine, nejvic me bavila posledni cast, tam se ty povedene docela sesly

"Jaký je rozdíl mezi hezkou a ošklivou horolezkyní???"
...
Hezká většinou dosáhne vrcholu již v základním táboře" :-)

23.04.2015 4 z 5

Žluté oči krokodýlů Žluté oči krokodýlů Katherine Pancol

absolutni-ztrata-casu

ta knizka mohla mit tak tretinu stranek a stejne by tam bylo vse podstatne receno, nejvic me asi stvaly pasaze te historicke knizky, ty jsem rovnou preskakovala

15.04.2015 2 z 5

Trochu vzduchu Trochu vzduchu Tomáš Lojek

9 povidek dostupnych pouze v e-knize vypravi o nekolika obyvatelich Prahy a jejich strastiplnem zivote, jednoho trapi laska, druheho prace, tretiho zdravi, trosku z toho cisti beznadej, osamelost a zoufalost... chybelo mi tam nejake propojeni, pointa, rozuzleni

13.04.2015 3 z 5

Trochu vzduchu Trochu vzduchu Tomáš Lojek

13.04.2015 3 z 5

Táta mezi žirafami Táta mezi žirafami Filip Hrubý

zapisky otce na materske dovolene v Keni, doplnene fotkami, moc se mi libil popis kazdodenniho zivota a strasti, o neco mene uz povidani o historii a popis vyletu, to mi prislo docela nudne

03.04.2015 4 z 5

Stratení a nájdení Stratení a nájdení Brooke Davis

na knizku jsem se tesila, chtela jsem se odreagovat a zasmat, jako u Starika (ktereho Karl velmi pripomina). Bohuzel mi u tehle knizky dlouho trvalo zvyknout si na styl psani, na muj vkus dost chaoticky. Pulku knizky se seznamujeme s hlavnimi postavy Millie, Karlem a Agathou, na samotne putovani Australii uz nezbyva moc casu a kdyz se konecne zactete, zacne vas to bavit, tak bum, z niceho nic je konec a to hlavni - jestli se Millie dostala zpatky k mamince se nedozvite, za to nasleduje nekolikastrankove dekovani vsem a esej o smrti autorciny matky. No treba bude pokracovani...

30.03.2015 3 z 5

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

367 stranek o tom, jak jely 3 zensky a 4 deti autem? doplnene par flashbacky do minulosti, dlouha souveti pres pul stranky, neschopne postavy, vsechny vas stvou, nelze k zadne prilnout a soucitit s ni, chybejici pointa, poradny konec, jsem z toho takova rozcarovana, po letech cekani a predchozich knihach

25.03.2015 3 z 5

Dominika na cestě Dominika na cestě Dominika Gawliczková

kratke denikove zapisky male motorkarky z jejich predeslych cest na jihozapad a sever Evropy, doplnene nekolika fotkami... i kdyz vetsinou kroutite hlavou a nechapete, jak to ta holka mohla prezit, stejne ji fandite a tesite se na dalsi zazitky z cest

22.03.2015 4 z 5

Best(ie) of Česko Best(ie) of Česko Petr Holec

splacanina Holcovych sloupku z Reflexu (2006-2012), rozdeleno na sekce politika (zabira pres pulku knizky, pripomene kauzy na ktere jste uspesne zapomneli), spolecnost (predevsim Pohlreichovo straseni, jak se Cesi hrozne stravuji), porno (oslava Rosenbergovy zlate ery) a krimi (rozebrani 3 starych pripadu)

tezce nevyuzity potencial, pritom stacilo sepsat nejaky uvodnik, seradit sloupky alespon chronologicky (a nemit nejstarsi na konci), dat si s tim vice prace

01.03.2015 2 z 5

Bolševikova slabina Bolševikova slabina Lorenzo Silva

prvnich 140 stranek se knizecka tvari jako klasicky lolitkovsky roman, kdy vas hlavni postava tak trosku stve, ale pak z niceho nic vse je jinak, z romantiky je drama s tizivym konce, plnym bezmoci a beznadeje

15.02.2015 4 z 5