Trochu vzduchu

Trochu vzduchu https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210760/bmid_trochu-vzduchu-jIx-210760.png 3 1 2

Devět povídek ze současné Prahy o naději, osamělosti a démonech v nás Drobné sondy mladého českého prozaika Tomáše Lojka do života lidí žijících v dnešní Praze se zabývají především mezilidskými vztahy. Hlavní hrdinové se snaží proniknout jejich spletí a přitom čelí svým soukromým mezním situacím. Nahořklé epizody z jejich života poukazují na to, co člověka svírá a zneklidňuje, co se ukrývá v jeho nitru, jaké smutky a starosti si každý z nás v sobě nese. Kniha vychází pouze v elektronické podobě.... celý text

pdoubkova
13.04.2015 3 z 5

9 povidek dostupnych pouze v e-knize vypravi o nekolika obyvatelich Prahy a jejich strastiplnem zivote, jednoho trapi laska, druheho prace, tretiho zdravi, trosku z toho cisti beznadej, osamelost a zoufalost... chybelo mi tam nejake propojeni, pointa, rozuzleni

pdoubkova
13.04.2015 3 z 5

Tomáš Lojek
česká, 1978
2017  90%Oběšenci jdou s námi
2013  60%Trochu vzduchu
2020  33%My žijeme v Praze
2018  80%Zachraň se, Pepíno, zachraň se!

Kniha Trochu vzduchu je v