pavel7772 pavel7772 komentáře u knih

Japonská bojová umění Japonská bojová umění Antonín Nowak

Japonsko mě vždy fascinovalo , mým přáním je se tam někdy podívat . Jelikož jsem fanouškem videoher kterého zaujala povedená historická hra Ghost of Tsushima odehrávající se ve 12 století a tak jsem usoudil že by mě zajímala i kvalitní kniha na tato témata . Hledal jsem na internetu a narazil jsem na tuto knihu . Po přečtení zdejších komentářů jsem věděl že to je to co hledám. Evidentně to nejlepší co může být na českém trhu.

27.08.2020 5 z 5

Hitler - Kompletní životopis Hitler - Kompletní životopis Joachim Fest

Zatím mám rozečteno bohužel byla napsána v době kdy autor nevěděl že používá citace z podvrhu jako např. od Hermanna Rauschinga a jeho údajných hovorů s Hitlerem. Bylo odhaleno že tuto knihu falešných vymyšlených citací psal na židovskou zakázku novináře Rosenbauma přítele Churchilla. Blize zde http://nassmer.blogspot.cz/2012/12/rauschninguv-podvrh-1.html a http://nassmer.blogspot.cz/2012/12/rauschninguv-podvrh-2.html . Stejný problém je s citacemi z knihy Hovorů u stolu kdy se jedná opět o podvod. Např.zde https://www.amazon.com/Hitlers-Table-Talk-Powerwolf-Publications/dp/1548258768 Jinak souhlasim s komentařem od Kejmla.

18.11.2017

1. východomoslimský pluk SS na Slovensku : (október 1944 - február 1945) 1. východomoslimský pluk SS na Slovensku : (október 1944 - február 1945) Martin Lacko

Vynikajici kniha o tematu ktery je vesmes verejne tabu.Vychodomuslimsky pluk SS mel byt soucasti nove divize SS turkickych narodu. Prislusniky byly turkistani,tatari,kyrgyzove a dalsi.Jeden z nazvu pripravovane divize mel byt division SS musselmanische Neu Turkistan.Za zminku stoji jeste zminit ,ze nemecke ozbrojene sily krom evropskych legii tvorily take legie z Indie,Azerbajdzanu,Gruzie,Armenie,Arabu atd

16.09.2017 5 z 5

Protokoly sionských mudrců Protokoly sionských mudrců Sergej Aleхandrovič Nilus

Pro me je odpad pouze komentujici JanCemper ktery si udelal profil jen kvuli tomu aby mohl urazet vydavatele a jeho knihy zatimco sam evidentne cetl naposled komiks a to jeste v dobe dochazky do zvlastni skoly.Jinak souhlasim s Peiperem mel by si to kazdy precist a zamyslet se zda udajny podvrh neni naopak pravdivy

03.07.2017 5 z 5

Dr. Joseph Goebbels: Poznání a propaganda Dr. Joseph Goebbels: Poznání a propaganda Joseph Paul Goebbels

Dr.Joseph Goebbels nikdy nerekl,ze pravda je opakovana lez.Tenhle propagandisticky vymysl jako spousty dalsich ma ve zvyku sirit kazdej radoby historik.A pokud,uz mluvil o lzi tak o zidovske lzi. http://nassmer.blogspot.cz/2012/12/potvrzeno-stokrat-opakovana-lez-se.html

03.07.2017

Muž, který pronikl do Osvětimi Muž, který pronikl do Osvětimi Denis Avey

Problem je,ze aby byla kniha poutava a zaujala a prodavala se tak se nepozna co je pravda a co fikce. Bohuzel je spousta podvodniku ktera si natom masti kapsy .Vzhledem k tomu ,ze se zajimam o revizionismus a po precteni nekolika komentaru tady je videt ,ze lide veri vsemu.Snad se nekdy dockame poutaveho cteni veznu z demokratickych koncentracnich taboru.Vzdyt ve stejnou dobu tedy v 50.letech jeste britove veznili desetisice lidi v Keni.Vzdyt to byly preci samotni britove kteri vytvorili koncentracni tabory v Burske valce a nechali tam pomrit hlady temer 30 tisic zen a deti

06.04.2017

Hitlerovi Češi Hitlerovi Češi Lukáš Beer

Jak zminil Mayhem historii pisi vitezove.Zatimco s komentari s Trissi a Erilenne se neda souhlasit pac oni evidentne veri oficialni historii lzi a podvodu kterou jim serviruji statni historici kteri jsou za padelani historie placeni statem aby vytvarili historii k obrazu vladnouciho rezimu.Meli by se vsak obratit na druhou stranu revizionistickych historiku kteri pisi a prinaseji pravdu.Knihu vlastnim,precetl jsem ji a s touto tematikou jsem obeznamen i z jinych zdroju a jedna se o vyborny titul ackoliv pro nektere lidi je pravda bolestiva.Lide kteri nesnesou pravdu at tedy ctou svindl historii ktera je uspokojuje

31.07.2016 5 z 5