Papírek Papírek komentáře u knih

Cyklistickým peklem Cyklistickým peklem Jan Kopka

Skvělá, dobrodružná, napínavá kniha, která se dobře čte.

01.01.2022 5 z 5

Sny jako zdroj sebepoznání Sny jako zdroj sebepoznání Marta Helingerová

Kniha nesplnila úplně mé očekávání. Odnesl jsem si z ní jen pár nových poznatků. Ke konci už jsem se musel nutit, abych ji dočetl. Obrazová příloha na konci knihy je skutečně zajímavá a krásná.

21.05.2021 3 z 5

Poštovní známky - Koníček, nebo investice?: I vaše sbírka známek může mít velkou hodnotu Poštovní známky - Koníček, nebo investice?: I vaše sbírka známek může mít velkou hodnotu Radek Novák

Užitečná kniha zaměřená na investice, aukce poštovních známek. Autor v ní také dává rady, jak poznat kvalitní známku. V knize jsou zobrazeny cenné, vzácné a raritní známky ze spousty zemí světa, z nichž jsou zastoupeny i známky Československa. Další informace o známkách a ceny za kolik byly vydraženy.

04.04.2021 5 z 5

Hovory s Bohem IV – Probuzení ohroženého druhu Hovory s Bohem IV – Probuzení ohroženého druhu Neale Donald Walsch

První tři díly byly skvělé. Poslední čtvrtý mě zklamal.

05.12.2020 2 z 5

Buddha - Cesta ke štěstí Buddha - Cesta ke štěstí Marie Mannschatz

Kniha mě zase až tak nezaujala. Jen občas jsou v ní zajímavé dobré myšlenky. Tak jako od předchozího dílu jsem od knihy čekal něco víc.

21.03.2020 3 z 5

Ukradená známka Ukradená známka Bram Klein

Skvěle napsaná kniha s velmi poutavým, napínavým a skutečným dějem! Kniha je doplněna i o zajímavé historické informace. Mě jako sběrateli známek se kniha velmi líbila a nedokázal jsem se od ní odtrhnout. Přečetl jsem ji za tři dny. A myslím si, že by mohla zaujmout i ty, kteří o známkách nic nevědí. Vřele doporučuji!

29.12.2019 5 z 5

Reinkarnace Reinkarnace Werner Koch

Pro mě to byla nezáživná kniha, obsahovala jen pár záživných pasáží. V knize jsou popsány úryvky z minulých životů lidí co podstoupili terapii. Přemáhal jsem se, abych tuto knihu dočetl, ačkoliv je to tenká kniha, nakonec jsem čtení ve 3/4 vzdal. Jediné co mi kniha dala, bylo zapřemýšlet nad teorií mého minulého života.

24.10.2019 2 z 5

Klíč Klíč Joe Vitale

Pěkná kniha. Jsou v ní návody, jak myslet pozitivněji. Čte se snadno a rychle a navíc je hezká po grafické stránce. :-)

18.09.2019 4 z 5

Buddha – Cesta k vnitřní rovnováze Buddha – Cesta k vnitřní rovnováze Marie Mannschatz

V knize jsou dobré myšlenky. Avšak po celou dobu si mou pozornost neudržela. Nic moc mě neoslovila. Ke konci jsem se těšil až knihu konečně dočtu a začnu číst knihu jinou.

05.05.2019 2 z 5

Naučte se fotografovat ženy: 1000 dokonalých póz Naučte se fotografovat ženy: 1000 dokonalých póz Eliot Siegel

Pěkně vysvětleno, jak fotografovat modelky. A hlavně dobrá inspirace.

23.04.2019 5 z 5

Známky Známky Hans Reichardt

Zajímavé historické příběhy o vzniku pošty. Informace, jak vznikají poštovní známky, jak sbírat, o padělcích, raritách a mnoho dalšího. Kniha je doprovázena pěknými ilustracemi.

07.04.2019 5 z 5

Základy meditace Základy meditace Lynne Lauren

Za mě musím napsat, že jsem čekal od knihy trochu něco jiného. V knize jsou popsány návody k různým meditacím. Aby člověk mohl knihu využít v praxi musí mít schopnost dobré vizualizace.

31.03.2019 3 z 5

Mnich. Deník ctihodného Mantakusaly Mnich. Deník ctihodného Mantakusaly Lukáš Marvan

Knížka se mi hodně líbila. I když nemá moc napínavý děj pořád mě nutila číst dál a dál. Každý den jsem se nemohl dočkat až knížku otevřu a znova se do ní začtu. Čte se snadno a rychle, občas v ní jsou i vtipné pasáže. Škoda že knížka nemá více stran a škoda, že má celkem rychlý závěr, zajímalo by mě, jak si vedl spisovatel po návratu do České republiky.

26.12.2018 5 z 5

Modrý mauricius: Honba za nejcennějšími známkami světa Modrý mauricius: Honba za nejcennějšími známkami světa Helen Morgan

Zajímavé historické informace o poštovních známkách "Modrý mauricius". Ale občas taky zdlouhavé nudné pasáže. Popravdě jako sběratel poštovních známek jsem od knihy jsem čekal víc.

26.12.2018 3 z 5