Známky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Co je „chybotisk"? Jak vznikl název „pošta"? Proč jsou některé známky tak vzácné? Malé známky – velká fascinace! Poštovní známky budí nadšení bezpočtu sběratelů na celém světě. Wolfgang Maaßen, šéfredaktor známého odborného časopisu „Philatelie", a ing. Lumír Brendl, předseda Svazu českých filatelistů, provázejí mladé čtenáře velkým světem malých uměleckých děl. I začátečníkovi přiblíží tento oblíbený koníček mnoha fundovanými tipy, jak se stát úspěšným sběratelem. Čtenář v knize najde řadu informací a zajímavých příběhů dokládajících pestrost známek – od první poštovní známky přes neobyčejné padělky a klenoty z papíru až po vyprávění o známce, kvůli níž byla spáchána vražda....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154168/znamky-154168.jpg 4.25
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Známky

Luigi1
15.10.2020

I tato kniha by nemněla chybět v žádné knihovnčce filatelistického nadšence.Také zde jsou příběhy o začátcích sbírání známek doplněné povídkami které s totuto tématikou souvisely když se vraždilo.

Papírek
07.04.2019

Zajímavé historické příběhy o vzniku pošty. Informace, jak vznikají poštovní známky, jak sbírat, o padělcích, raritách a mnoho dalšího. Kniha je doprovázena pěknými ilustracemi.