Pamima Pamima komentáře u knih

Niky Niky Zuzana Ryšavá

Dobře čtená oddychová knížka. I přesto, že byla od českého autora, se mi líbila. Akorát jsem si ze začátku nemohla zvyknou na klasická česká jména, jako je třeba Hynek.

20.07.2017 3 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Celá knížka se mi moc líbila, a tak se ani nedivím, že jsem ji celou přečetla za dva dny. Mrzí mě, že u sebe nemám druhý díl, protože díky tomu konci potřebuju nutně druhý díl z této série. Skvělá knížka na letní prázdniny

20.07.2017 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Poprvé jsem tuto knížku četla asi před dvěma roky. Už v té době mě úplně očarovala svým dějem a neotřelou zápletkou. Nedávno mi padla do ruky zas. Dnes tuto knížku dočítám podruhé s tím, že jsem ráda, že příběh Sky, Lesslie a Karen není opravdový. To čím si musely hlavní hrdinky protrpět, by nechtěla žádná dívka ani žena.
Děj knížky se mi četl sám a celou knihu jsem přečetla za tři dny. Vše je psáno čtivě a tak, že si mohu dokonale představit, jak se daná postava cítí. Ke konci, když už jsem knížku dočítala, jsem měla slzy na krajíčku. Mám prostě ráda happyendy.
Moc se těším na další díl tohoto románu s Deanem Holderem.

13.07.2017 5 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Knížku jsem přečetla už před delší dobou. Ze začátku, když jsem ji začínala číst, mi chvíli trvalo, než jsem přišla na chuť spisovatelovu stylu psaní. Na rozdíl od románu Hvězdy nám nepřály, mi přečtené stránky ubíhaly velmi pomaleji, a tak bylo toto jeho dílo mojí asi nejdéle čtenou knihou vůbec. I když mi matematika nikdy nevadila, bylo pro mě občas těžké pochopit některé z Colinových úvah.
Trochu mě to zklamalo, a tak dávám pouze dvě hvězdičky. Neodradilo mě to ale od čtení dalších skvostů z Greenovy dílny.

12.07.2017 2 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Všechna díla této autorky, která jsem doposud četla, mě vždy uchvátila. Jinak tomu nebylo ani u tohoto díla.
Knížku bych zařadila do odpočinkové literatury. Děj byl zajímavý, podle mě se stále něco dělo, takže jsem nenašla žádná nudná místa. Lehká romantika, avšak nic extra, aby mě to odradilo.
Dávám pět hvězdiček i přesto, že jsem od začátku věděla jak to celé dopadne.

07.07.2017 5 z 5