pacinka pacinka komentáře u knih

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Ze mě nejpovedenější a nejpohodovější díl. Usmívala jsem se vlastně celou dobu čtení. Knihy plynule ubíhala, mé představy, že jsem přesně na takovém místě se mi promítaly v hlavě, když už nastoupil podzim a za chvíli tu máme zimu. Ač je od začátku jasné jak to asi dopadne, chemie mezi hlavními hrdiny byla citelná, islandské trio žen pracující po boku Lucy v hotelu bylo naprosto perfektní, zážitky u vodopádu či na ledovci bych chtěla prožít také, prostě krásná odpočinková kniha přesně ve stylu hygge. V dnešní době je to přesně to co jsem potřebovala.

02.10.2020 5 z 5

Americký princ Americký princ Sierra Simone

Parádní jízda, lepší než první díl, už se těším na třetí jak to vše dopadne. Přečteno opravdu rychle, kapitoly z minulosti vůbec nenarušovaly chod knihy, krásně propojeno.

02.10.2020 5 z 5

Zřícenina na krku a jiné katastrofy Zřícenina na krku a jiné katastrofy Hannah Mary Rothschild

Očekávala jsem naprosto jiné čtení. Humorné, odpočinkové. I přes ponuré a mnohdy pro mě nezajímavé pasáže týkající se financí a obchodu s akciemi mě to nutilo přečíst knihu až do konce (proto třetí hvězdička), pořád jsem doufala v nějaký pěkný a rozumný konec. Vše skončilo velmi otevřeně s nádechem na pokračování.... Pořád jsem doufala v nějaký zvrat, který se ovšem nekonal.

25.08.2020 3 z 5