Olina66 Olina66 komentáře u knih

Jak byl Fiškus malý a ztratil se Jak byl Fiškus malý a ztratil se Sven Nordqvist

Úžasná knížka s úžasnými ilustracemi. Čtení plné lásky, něhy a humoru, které se v dnešní době jen tak nevidí. Jsem moc ráda, že jsem ji objevila pro své děti.

06.08.2015 5 z 5

Kluci, holky a Stodůlky 1 Kluci, holky a Stodůlky 1 Eva Bernardinová

Tuhle knížku jsem jako malá milovala a i teď bych si ji s chutí klidně ráda přečetla. Ve spoustě věcí mi připomínala mě a bráchu:) Milé, úsměvné čtení, které zahřeje duši.

14.08.2012 5 z 5

Pískací kornoutek Pískací kornoutek Jiří Kahoun

Nádherná knížka s povídkami o zvířátkách, které Vám dozajista zahřejí a rozjasní duši. Ilustrace pana Jágra jsou také velmi hezké a milé. Už se nemůžu dočkat, až ji budu předčítat dceři:)

05.06.2012 5 z 5

Rychlé šípy ve Stínadlech Rychlé šípy ve Stínadlech Jaroslav Foglar

Nádherně provedená objemná knížka s mnoha krásnými ilustracemi. Pan Foglar by měl radost:)

06.08.2015

O vynálezci dětských snů O vynálezci dětských snů Alois Mikulka

Úsměvné krátké i delší povídky, netradiční a plné fantazie a k tomu nádherné ilustrace - inu, Mikulka:)

28.03.2013 5 z 5

Večerní dívánky Večerní dívánky Alois Mikulka

Nádherné něžné barevné obrázky pro děti, s milými básničkami. Škoda, že nejsou absolutně k sehnání...

27.03.2013 5 z 5

Ze zahrádky do zahrádky Ze zahrádky do zahrádky Jiří Kahoun

Naprosto užasná knížka s nádhernými ilustracemi - opravdový literární skvost! Už se nemůžu dočkat, až ji budu číst dceři:)

09.06.2012 5 z 5