Rychlé šípy ve Stínadlech

Výpravné souborné vydání slavné trilogie Jaroslava Foglara (Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří a Tajmství Velkého Vonta). Neuvěřitelné příhody Rychlých šípů plné soubojů a tajuplných zážitků při pátrání po záhadném talismanu ježkovi v kleci, ukrývajícím vynález dávno mrtvého učně Jana Tleskače, jejich výpravy do starobylé městské čtvrti, ovládané tajemným bratrstvem Vontů, kde "cizinci" nemají co pohledávat, čítaly celé generace mladých čtenářů jedním dechem. Foglarovo nedostižné vypravěčství skvěle doplňuje více než 600 nových barevných ilustrací Milana Tesleviče. 3. souborné vydání Foglarovy trilogie - tentokrát se změněným názvem a s novými ilustracemi a grafické úpravě - velký formát....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35488/big_rychle-sipy-ve-stinadlech-bgr-35488.jpg 4.8123

Kniha Rychlé šípy ve Stínadlech

Florindela
28.09.2021

V komentářích níže se píše: "v mládí se tomu nedalo odolat" - no a já doplním, že ani teď, v hluboké dospělosti. Skvělé!

Michal_
23.01.2021

Tato trilogie asi navždy zůstane tím, na co budu z přečtených knih nejraději a nejživěji vzpomínat... Žádná z jiných (byť perfektních) knih - a to i po tolika letech od přečtení - ve mě nevyvolá tak živé vzpomínky a doslova hmatatelnou atmosféru. I dnes se stačí ponořit do vzpomínek a vybaví se ta - tehdy při čtení doslova prožívaná a hltaná - stínadelská realita!

tommaxis
06.11.2020

Nejlepší vydáná varianta knihy trilogie o Stínadlech. Na každé stránce obrázek doplňující atmosféru.

inachisio
02.11.2020

Nádherné kresby, krásné příběhy. No jo, Foglar nezklame.

Luigi1
01.10.2020

K tomu není co dodat,já to hltal až jsem se do toho tak vžil,že jsem nevnímal okolí.

JulesTuri
23.08.2020

Čo dodať? Slová úžasu a obdivu tu už boli povedané. Mrzí ma to, že ako chlapec som sa k tejto knihe, či trilógii nedostal. Predsa v slovenčine tých vydaní nebolo toľko. Teším sa na ďalšie pokračovania Stínadelskej trilógie ktoré vyjdú v novom šate od pána Červinku.

Mygli
11.01.2020

Literární poklad. Waw

JancaMia
18.07.2018

V mládí se tomu nedalo odolat.