o_mega o_mega komentáře u knih

Kde raky spievajú Kde raky spievajú Delia Owens

Vraj slzy čistia a chránia oči. Po tejto knihe mám "vyčistené" minimálne na 2 životy .

06.10.2023 5 z 5

Cela číslo 17 Cela číslo 17 Dominik Dán

Cela číslo 17 mi pripomina nejneprekonatelnejsi pohádku vsech dob "Byl jednou jeden král" a scénku "primerene na pul hektaru" kde si to kucííííí Werich s Burianem vesele kuchtí stylem ...přiměřeně ...přiměřeně ... a v tehle knizce taky dva (Dominik i Dán:) ...přiměřeně humoru ...přiměřeně napětí ...přiměřeně pátrání ...přiměřeně hnusu ...přiměřeně dramatu ...přiměřeně dojáku ... inu jak to má být přiměřeně všeho až vzniklo tohle moooooc povedené dílko.

14.10.2020 5 z 5

Obesenec Obesenec Daniel Cole

Urobil som chybu, ked som nedal na recenzie tunajsich citatelov. Bestseller toto ani omylom. Keby som nebol tak tvrdohlave stvorenie, tak to fakt nedocitam. Knihu som odlozil minimalne 5x a k docitaniu som sa musel nutit. Daniel Cole asi nebude moj oblubeny autor.

24.10.2021 2 z 5

Netopierí muž Netopierí muž Jo Nesbø

Hmmmmm ... moj pokus cislo 3 s Nesbø-m a stale nechapem tu Nesbømániu, lebo zatial nic-moc, ale knih ma dost, tak snad dalsi pokus zabere.

01.06.2021 3 z 5

Tajomný závoj Tajomný závoj Dominik Dán

Neprekonateľné štengrovačky = jedinečný znak pravej DÁNovky. Nemám čo vytknúť - len chváliť.

06.12.2022 5 z 5

Mačacia stopa Mačacia stopa Dominik Dán

podpichovačky = štengrovačky ... SUPER som sa bavil. Ultrarýchle prečítané.

12.02.2022 5 z 5

Hriech náš každodenný Hriech náš každodenný Dominik Dán

TFUJ! To bolo hnusne. Akoze pripad, kniha nie. Kniha je vyborna. Ziadne hluche miesta. Citalo sa jedna radost.

31.10.2020 5 z 5

Červený kapitán Červený kapitán Dominik Dán

(SPOILER) Prvá polovica = starý dobrý DÁN, ale potom ...eŠTéBáci, ...svätá stolica, ...templári, ...gestapáci, ...Hitler, ...Göring, ...zlatý poklad, ...železný prsteň .....%!ô"/_"´=!!!???!?!?! :oD ..... a na záver neprehľadný bengál na stanici a ježibaba so samopalom ... to ako pardón ale chýbal už len Indiana Jones

11.09.2020

Pavúk Pavúk Lars Kepler

Každá približne piata veta je maximálne nepotrebný údaj pre čitateľa === úplne k ničomu. Evidentne táto kniha korektora nestretla. Útrpne dočítané či skôr dobojované.

13.05.2023 2 z 5

Kožené srdce Kožené srdce Dominik Dán

Vysokopostaveny pedofil, postupna gradacia, detektivi schytaju riadne na ...semo-tamo ftííípky a 14 rocny popisuje zverstva na nom pachane === FUJ HNUS!!!

14.11.2020 5 z 5

Žiješ iba dvakrát Žiješ iba dvakrát Dominik Dán

Ako vždy výborná čtivá DÁNovka. Hviezda dole len za autorove občasné úlety s nepotrebným a pre mňa nudným siahodlhým vysvetľovaním kadečoho. Konkrétne u tejto knihy šlo o rybky z akvárií, ich latinské názvy atď. Pre čitateľa k ničomu. S dejom to nemá nič. S pátraním pramálo. Fakt neviem k čomu, asi iba autorovo "kochání" či co.

17.10.2020 4 z 5

Jednou nohou v hrobe Jednou nohou v hrobe Dominik Dán

SUPER!!! Slubny zaciatok, gradujuci zaver, kratke kapitoly, klasicke podpichovačky, JUJ dobre sa čítalo :) Nastvalo len to, ze tu MEGAMRCHU sa nepodarilo .... snad nabuduce

11.10.2020 5 z 5

Sára Sára Dominik Dán

Sviňa jedna slizká. Dúfam, že ju zavru do basy ... raz.

31.10.2020 4 z 5

Krv nie je voda Krv nie je voda Dominik Dán

Táto DÁNovka ma chytila .... a nepustila až do konca.

13.09.2020 5 z 5

Mucholapka Mucholapka Dominik Dán

prudko citatelne

06.09.2020 5 z 5

Biggles od velbloudích stíhaček Biggles od velbloudích stíhaček William Earl Johns

Pohodove citanie bez nutnosti sledovat nejake zlozite rozvijanie deja ci postav. V jednoduchosti je krasa. Jeden hrdina a jeho dobrodruzstva. Kratke kapitoly. Kazda kapitola samostatny pribeh. Nieje nutne citat v poradi. Dobrodruzne, akcne, miestami aj humorne.

27.07.2020 4 z 5

Deväť brestov Deväť brestov Robert Bryndza

Pripad bol dost hnusny. Zaver strhujuci. A za to tie 2 *. Inak je to neskutocne natahovane otravnym a nudnym opisovanim zbytocnosti. Velmi zle sa mi to citalo. Ked knihu odlozim a musim sa nutit k docitaniu, tak to veru e-e.

03.08.2021 2 z 5

Knieža Smrť Knieža Smrť Dominik Dán

Klasika ... doberačky/podpichovačky "vajčakov/vraždárov" ... hviezda dole iba za menej pútavý zločin a mierne slabšiu gradáciu ... proste som to nečítal na jeden záťah = až také napínavko nebolo (aspoň pre mňa), ale ako kniha superDÁNovka.

08.11.2020 4 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Moj prvy Nesbø. Dalsi tak skoro asi nedam, lebo do tohto som sa musel nutit. 5x som tu knihu odlozil, lebo ma nebavila. Cela prva cast = 86 stran bola pre mna nezazivna, zmatena k tomu tie drbnute vikingske mena. Zle sa mi v tom orientovalo.

01.10.2020 2 z 5

Básnik Básnik Dominik Dán

Super ... hlavne to špičkovanie detektivov :)

19.08.2020 4 z 5