Nyxia Online Nyxia komentáře u knih

Ready Player One Ready Player One Ernest Cline

Knihu jsem přecetl jedním dechem a padl na mě smutek, že dnešní VR se ani omylem neblíží tomu, co je v knize. Chtěl bych to zažít! Film kupodivu také slušný.

04.01.2023 5 z 5

Mariňáci Mariňáci Robert Fabian

Jedna z nejlepších military SCIFI, co jsem četl. Z počátku jsem myslel, že čtu vetřelce, jen od českého autora, naštěstí se příběh posunul někam trochu jinam.

08.01.2023 5 z 5

Problém tří těles Problém tří těles Liou Cch'-sin

Jedna z mála knih, které jsem v životě nedočetl. Nezáživně napsáno, zmatený příběh, čínská jména v orientaci také moc nepomáhají. Dal jsem tomu šanci asi do třetiny... Ne, nedá se to.

04.01.2023 odpad!

Abeceda zvířátek Abeceda zvířátek Vladimíra Staňková

Kniha určená především dětem. Obsahuje hravé básničky pro jednotlivá písmena abecedy + barevné ilustrace zvířátek. Pro seznámení dítěte s abecedou dobrý!

Užovky
Šly nakoupit tři užovky
do knihkupectví U Žofky.
Divily se: "Můj ty plaze,
to vychází hodně draze."
Zbyly jim jen dvě dvoustovky.

:o)))))))))

20.02.2023 5 z 5

Trace: Vzpomínky forenzního specialisty 1 Trace: Vzpomínky forenzního specialisty 1 Kei Koga

Tak tohle celkem překvapilo, až mám pochybnosti, že to psal stejný autor, co udělal Brutala. Tam se člověk mohl divit, jak mohl mít Dan po ruce bagr, aby s ním mohl zabagrovat svinské výletníky či kdo byl, ale tady se jede docela logicky, japonské CSI v manze? uvidíme, co druhý díl!

26.04.2024 5 z 5

Muž v domácnosti 5 Muž v domácnosti 5 Kósuke Óno

Tak tohle je s přehledem ten nejvtipnější díl z těch pěti, co zatím vyšly. Rapový boj boží!

12.01.2024 5 z 5