NoPain NoPain komentáře u knih

Intuitivní logika - Mentální strategie pro život Intuitivní logika - Mentální strategie pro život Grazyna Fosar

Velmi zajímavá knížka, která popisuje proces snění a s ním i postup jak do do něj vědomě zasahovat. Zjistíte, že ve snu můžete nálézt odpovědi, řešení na problémy a ve skutečném životě a výklad různých symbolů a výjevů s tím spojených. Nechybí tu také spousta zajímavostí, jak je u dvojice autorů Fosarová-Bludorf zvykem.

30.03.2013 4 z 5

Chyby v Matrixu Chyby v Matrixu Grazyna Fosar

Pokud hrajete počítačové hry jistě jste se setkali s nějakým bugem-chybou. Kniha vysvětluje svět podobným způsobem, tedy že není vlastně skutečný, ale že je to jen iluze. Až na pár flashbacků, toto dílo není fanouškovská příručka k filmové trilogii Matrix.

28.04.2012

Návrat bohů 2012 Návrat bohů 2012 Erich von Däniken

I když je to už nějaká doba co jsem tuto knihu četl, dobře si na ni pamatuji a stále ji mám v mysli právě díky onomu tajemnému datu 21.12. 2012. V podstatě kniha nenabízí nic nového než předešlé knihy nebo televizní dokumenty. Opět se ponoříme do dob starých civilizací, které oplývaly neuvěřitelnými znalostmi a setkávaly se s mocnými bohy. Dozvěděl jsem i hodně podrobností i o roce návratů bohů. Bude to tento rok či je toto datum mylné? Otřese se naše civilzace v základech? Rozhodně doporučuji si tuto knihu přečíst.

10.02.2012 4 z 5