Intuitivní logika - Mentální strategie pro život

Intuitivní logika - Mentální strategie pro život https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88538/intuitivni-logika-mentalni-strategie-pro-zivot-88538.jpg 4 6 3

Intuitivní logika + scénář událostí 2009-2025 podle tajných služeb. Opět oni autoři, po jejichž dílech se v českých překladech vždycky jen zaprášilo: Chyby v matrix, Předurčené události, Fakta o převtělování atp. Tentokrát nabízejí čtenářům návody k intuitivnímu řešení klíčových životních problémů. Varují, abychom se nedávali zmást nebo dokonce okouzlovat jen vlastní racionalitou. Předkládají důkazy, že racionální myšlení řeší problémy sice efektně, jenže přitom vznikají problémy nové a mnohdy ještě palčivější. Rozum umožňuje spolehlivé chápání problémů včerejška, avšak intuice umožní porozumět zítřejšímu, tedy význačnějšímu. Intuitivní myšlení podchycuje a řeší problémy od kořenů. V pojetí autorů zceluje takzvaná intuitivní logika inteligenci praktickou, analytickou a tvůrčí. Podle konkrétních návodů se prostřednictvím intuice snadněji ubráníme mediálnímu a politickému ohlupování, vyhneme se rozličným osobním těžkostem a informačnímu přetlaku. Rychleji osobnostně dozrajeme a náš život bude šťasnější a smysluplnější. Publikace obsahuje také konkrétní návody k ovlivňování spánkových procesů a snění a využívání obsahu snů ke zkvalitnění života. Vysvětluje snové symboly, objasňuje původ snů, jejich smysl a dává návody k jejich akceleraci! Některé vlastní sny pak dokážeme využívat jako takzvané vzpomínky na budoucnost. Pak poskytnou příležitost k příznivému vychýlení okolností našeho života. Kniha obsahuje mimořádně atraktivní přílohu - vize budoucích světových událostí z dílen amerických tajných služeb pro léta 2009-2025.... celý text

Literatura naučná
Vydáno: , Dialog

Intuitive Logik

Ketesh
20.04.2017 2 z 5

Musela jsem se nutit k tomu, abych knihu překousala až do konce. Téměř nic zajímavého.

Danafantom
02.10.2015 4 z 5

Kniha pojednává o bdělém snění, a to docela poutavě a čtivě. Na konci je přilepeno zcela z kontextu knihy pár kapitolek o emocích, citlivosti na počasí a katastrofických scénářích. A proč se to celé jmenuje Intuitivní logika, to mi hlava nebere. Intuitivně mi ten název připadá nelogický ;)

NoPain
30.03.2013 4 z 5

Velmi zajímavá knížka, která popisuje proces snění a s ním i postup jak do do něj vědomě zasahovat. Zjistíte, že ve snu můžete nálézt odpovědi, řešení na problémy a ve skutečném životě a výklad různých symbolů a výjevů s tím spojených. Nechybí tu také spousta zajímavostí, jak je u dvojice autorů Fosarová-Bludorf zvykem.

Autoři knihy

Grazyna Fosar