NiklMint NiklMint komentáře u knih

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Tuhle knížku jsem si oblíbila. Viděla jsem i film a nechyběly slzy. Sice se mi víc líbil film, ale somozdřemně, že knížka byla taky moc pěkná. Moc se mi líbilo, že Bailey (pes) se narodil znova, a nebo pohled psa na svět taky jeho pocity štěstí, bezmoci atd... hodně jsem se do toho vžila, což se mi tak moc nestává. Upřímně ani nevím co psát, protože se mi to líbilo hodně, ale věc, která se mi nelíbila tak byli věci, které tam být ani nemuseli. Jinak tuhle knížku bych doporučila všem kdo milují zvířata a myslím si, že si jí zase někdy přečtu.

30.09.2019

Tuto knížku jsem četla několikrát a musím říct, že se na to koukám pokaždé jinak. Čtu jí vždycky když jsem zrovna na dně a celkem jsem pak taková klidnější nebo jak bych to popsala. Tím, že tato knížka má hlubší význam tak mi moc sedla už jen z toho důvodu, že mám ráda knížky s hlubším významem. Je to můj lék na špatné dny už i z toho důvodu, že mi je nějak ta knížka blízko.

20.07.2021 5 z 5

Dívka na kusy Dívka na kusy Kathleen Glasgow

Abych pravdu řekla, tak jsem se téhle knížky opravdu bála, protože mi bylo v celku jasné, že to bude o nějaké dívce, která je zničená. Měla jsem pravdu. Četla se mi špatně, protože pro člověka, který si prožívá sám těžký život tak tohle je celkem silný šálek kávy. Já ráda čtu takové knížky, i přesto, že je to pro mě těžké číst tak alespoň vím, že nejsem jediná, která trpí. Myslím, že s některými věci jsme si prošli úplně každý. Tuhle knížku určitě všem doporučuji hlavně mladistvým. Je hezky napsaná, ale pro lidi co prožily podobný příběh tak to bylo velice težké. Nevím co k tomu více dodat, protože jsem z toho hodně špatná a ani o této knížce nedokážu úplně mluvit, protože když o takových věcech jrnom čtu tak se mi chce vskutku brečet.

17.02.2020

A hvězdy mi daly tebe A hvězdy mi daly tebe Karen McQuestion

Tato kniha se mi celkem dost líbila, protože tam bylo trochu romantiky a sci-fi. Kniha se mi rychle četla a chtěla bych si jí určitě znovu přečíst. Bylo mi dost líto, když jsem to dočetla , a proto by mi nevadilo pokračování. No co už, určitě najdu i další stejně skvělou knížku a pokud by jste měli nějaký tip tak určitě poprosím o radu. Děkuji.

05.08.2021