Nika Nika komentáře u knih

Náhradní dcera Náhradní dcera Lisa Gardner

Po delší době jsem opět našla knihu, která přesně odpovídá tomu, co mě vždy tak chytí a nepustí, dokud neotočím na poslední stránku.
Večer, když jsem si četla před spaním, nedokázala jsem knihu odložit a jít v klidu spát. Občas se mi toto stane, ale je to jen velmi málokdy. Zato teď to bylo opravdu. Velmi napínavý děj, velká slovní zásoba autorky, neopakující se části --) prostě kniha jak má být.

30.11.-0001

Tma Tma Ondřej Neff

Skvělá kniha. Dostane vás tak do imaginativního světa, až skoro uvěříte, že v tom opravdu žijete. Autor dokonale zachytil svět ve chvíli největší ztráty - ztráty elektrické energie. Nejvíce mě zaujala chvíle, kdy se všichni změnily. Z normálních lidí se během chvíle stávají vraždící zrůdy, které nezajímá život ostatních, jen jejich vlastní. Člověk se pak nutí k uvážení, jak by se choval on v takové situaci. Raději by přežil nebo byl přežit? Většina z vás si řekne, určitě nikoho nezabiji, ale co pak, když se opravdu objevíte v takové situci?

30.11.-0001 5 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Knihu jsem četla jedním dechem od chvíle, co jsem ji otevřela až do posledního okamžiku. Dan Brown píše krásné knihy, ale šifra podle mého názoru patří mezi nejlepší.

30.11.-0001 5 z 5