Zuzi_cte Online Zuzi_cte komentáře u knih

Miniaturista Miniaturista Jessie Burton

Neurazí, nenadchne - škoda! Tuto knihu jsem si chtěla přečíst už dlouho než jsem se k ní konečně dostala. Na první pohled mě zaujala obálka, která přitáhne jako magnet a slibuje zajímavý a živý příběh. Bohužel prostředí příběhu mi svým popisem připadalo šedé a depresivní. A děj jako takový se neskutečně vlekl - celý život jedné rodiny se točí jen kolem homolí cukru (!) :-) pořád jsem čekala na vygradování a nějakou super zápletku ale přišlo to pro mě příliš pozdě, už opadal můj zájem. Knihu jsem dočetla pro vlastní pocit dokončené "práce" než, že bych byla zvědavá na závěr. Je to opravdu škoda, na to jak jsem se na tuto knížku těšila.

26.07.2017 3 z 5

Panství Edenbrooke Panství Edenbrooke Julianne Donaldson

Tak tedy. Po delší době, se mi povedlo přečíst knihu doslova jedním dechem za jeden den. Je kouzelná a bez nějakých vleklých pasáží, což vždy ocením :-) Zbožňuji, když autor vystihne špičkování mezi hlavními postavami. A v tomto případě to mezi Philipem a Annie fungovalo na jedničku.On je dokonalý pravý gentleman a ona zas trochu naivní stydlivka, která se červená více než je třeba. Tolik jsem se nasmála. A zápletka ze mě super, do poslední chvíle jsem netušila. Nepředvídatelné, krásné!

23.10.2016 5 z 5

Jean-Paul Belmondo Jean-Paul Belmondo Jiří Žák

Zbožňuji Belmonda! Vždycky to tak bylo a vždycky to tak bude :-) Proto tato biografie nesmí v mé knihovně chybět. A za mě není co dodat - velice čtivě podané s krásnými fotografiemi.

01.02.2016 5 z 5