neznamasue neznamasue komentáře u knih

Ako som vozil Nórov 2 Ako som vozil Nórov 2 Ondrej Sokol

Pokračovanie úspešnej jednotky ma nesklamalo, príbeh pokračuje, autor si zachováva svoju vtipnú nôtu (politicky ladených prirovaní ubudlo - pre mňa plus).
Pohodové čítanie.

Ja, svokra Ja, svokra Števa Opremčáková

Príjemné pohodové čítanie, zhltla som za jeden deň, bola som zvedavá ako to nakoniec skončí :)

29.06.2020 4 z 5

Ako som vozil Nórov Ako som vozil Nórov Ondrej Sokol

Zábavné rozprávanie o živote autobusára v Nórsku.
Fakt som sa zasmiala, niekedy síce boli prirovnania už také "umelé", ale z globálneho hľadiska naozaj vtipná kniha.

16.06.2020 3 z 5

Ron Weasley - Sprievodca k filmom Ron Weasley - Sprievodca k filmom kolektiv autorů

Tretia knižka z filmového sveta Harryho Pottera, tentoraz z pohľadu Rona.
Fotografie z filmov doplnené krátkym textom.
Vhodnejšie skôr pre mladších čitateľov.
Alebo pre Potteromaniakov na doplnenie zbierky :) (môj prípad)

16.06.2020 3 z 5

Harry Potter - Sprievodca k filmom Harry Potter - Sprievodca k filmom kolektiv autorů

Ďalšia knižka zo série Sprievodca k filmom, tentoraz z pohľadu hlavnej postavy - Harryho. Fotky z filmov doplnené krátkym popisom.
Vhodnejšie pre mladších čitateľov.

16.06.2020 3 z 5

Hermiona Grangerová - Sprievodca k filmom Hermiona Grangerová - Sprievodca k filmom kolektiv autorů

Táto knižka je venovaná skôr mladším čitateľom. Ide o výcuc a zhrnutie života Hermiony na Rokforte v obrázkovej (fotografickej) podobe, doplnené krátkym vysvetľujúcim textom.

Miluj ma navždy Miluj ma navždy Katarína Gillerová

Zápletka aj dej boli celkom schopné, len štýl písania nie je pre mňa. Niekedy mi prišlo všetko také nereálne, naivné a do istej miery aj predvídateľné. Dávam 3/5, myslím, že po ďalšej knižke od tejto autorky ale nesiahnem.

26.09.2013 3 z 5