Nebster Nebster komentáře u knih

Obklopený idiotmi Obklopený idiotmi Thomas Erikson

Uzasna kniha, putava aj vtipna. Naucila ma rozdelit ludi do kategorii podla ich povahy (farby) a nasledne s nimi viem lepsie komunikovat pretoze chapem preco robia to co robia.

12.09.2020 5 z 5

Support Support Michal Truban

Úžasný a motivujúci príbeh, kniha plná konkrétnych rád k podnikaniu.

09.10.2017 5 z 5

Arthas: Zrod krále Lichů Arthas: Zrod krále Lichů Christie Golden

Úžasne a napínavo vyrozprávaný Arthasov príbeh, pre niekoho kto hral Warcraft 3 alebo Wrath of the Lich King ešte o to viac.

24.01.2017 5 z 5

Začínáme JavaScript Začínáme JavaScript Kevin Yank

Kniha je dnes už veľmi zastaralá. Kvôli množstvu existujúcich JavaScript frameworkov, ktoré zjednodušujú a zrýchlujú prácu sa už neoplatí knihy o čistom JavaScripte kupovať, ani sa čistý JavaScript(bez frameworku) učiť.

24.01.2017 2 z 5

Konec prokrastinace Konec prokrastinace Petr Ludwig

Výborná kniha, hlavne prvé dve kapitoly Motivace a Akceschopnost ma donútili začať s prokrastináciou niečo robiť. Číta sa jednoducho a rýchlo, má dobré ilustrácie a je plná faktov podložených vyskumami.

24.01.2017 5 z 5

HTML5 a CSS3 HTML5 a CSS3 Brian Hogan

Výborná kniha, veľmi odporúčam webovým desighnérom a kóderom, ktorí už aspoň mierne ovládajú HTML4/XHTML a CSS2. Veľké množstvo nových funkcií(stručne a jasne popísané, aj s riešením pre všetky prehliadače), ktoré spravia váš web jednoduchším, krajším a dynamickejším. Veľké plus dávam aj za jednoduchý a účinný JavaScript použitý asi ku každému príkladu ako vedľajšie riešenie.

13.04.2013 4 z 5

SEO - jednoduše SEO - jednoduše Martin Domes

Veľmi dobrá kniha, stručne a jasne popísané základy SEO, žiadne zdĺhavé zbytočnosti, dosť zaujímavých pasáží, vhodné pre každého začínajúceho alebo mierne pokročilého webového designéra/kódera.

10.04.2013 4 z 5