NaTTy12 NaTTy12 komentáře u knih

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Toto je asi nejlepší kniha, co jsem kdy četla. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout, na to byla příliš napínavá. Vyskytovalo se tam tolik tajemství, která čtenář možná někdy nepochopil, ale později však dostane odpovědi na své otázky. Jsem moc ráda, že jsem si ji koupila, a nemůžu se dočkat, až u nás v polovině října vyjde i Pán věže.
Vélina jsem si moc oblíbila, sice zabíjel, avšak nevraždil. Vždy jedná ze soucitu a je oddaný své Víře.
,,Co je naděje? Naděje je srdcem naší Víry. Ztráta naděje je popíráním Víry."

13.07.2015 5 z 5

Temný gryf Temný gryf Katie J. Taylor

Mám moc ráda mytologické bytosti, obzvláště gryfy, a proto jsem se rozhodla, že si tuto knihu pořídím. Musím říct, že se to četlo velmi pěkně, rozhodně nelituji, že jsem si knihu koupila. Jediné, co mi tak trošku vadilo, bylo to, že se děj odehrával pouze na jednom místě - v Orlíně. Je sice pravda, že Arren na začátku cestoval i směrem na Soutoky, ale zbytek příběhu byl pouze na jednom a tom samém místě. Vadilo mi to (samozřejmě jen trošku, je to jen takový detail) z toho důvodu, že autorka do knihy zakreslila mapu, kde bylo plno jiných měst (Kanran, Vrbín, Vylm, ...), a ani se o nich nezmínila. Toto je samozřejmě jen miniaturní detail, mně se kniha líbila. :) Určitě, až u nás bude dostupný, si pořídím i Gryfův let.

13.07.2015 5 z 5