nai.ivka nai.ivka komentáře u knih

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

No ... pro dívky, ale moje oblíbená série, i když už dávno nejsem dívka. Asi potřeba pohádek s dobrým koncem :-)

05.03.2015 4 z 5

Očarovaná Očarovaná Sylvia Day

Knížku jsem si natěšeně koupila, ale je nejslabší co jsem od autorky četla, děj je tam je asi jen aby bylo čím pospojovat postelové scény a škoda, námět by byl hodně zajímavý, jenže než jsem se zorientovala už to skončilo.

04.03.2015 2 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Zatím jsem přečetla všech pět vyšlých knih jedním dechem. Do háje ten chlap je hrozný, klidně si vybíjí hlavní postavy :D a vůbec dějové zvraty, ani zdravím ani životem hlavních hrdinů si nemůžu být jistá :D Nejprve jsem ale viděla první řadu seriálu a byť se mi celkem líbila, ovšem na mě moc násilí až tak popisně to nemusím mít je to odporné, seriál se ale v dalších sériích nedrží úplně knih. I když je seriál snad vysoko ceněný knihy jsou lepší.
Kdy dopr* napíše ty dvě další knihy? Dožiju se toho? Moje nejmíň oblíbená je Deanerys a tak doufám, že v těch posledních dvou knihách bude mít konečně víc akce a smyslu pro samotný boj o trůny.

23.05.2014 5 z 5

Tajný deník královny Kunhuty Tajný deník královny Kunhuty Anna Březinová (p)

Mrzí mě jedině, že na Záviše se nedostalo a byla jsem tak zvědavá jak to mezi nimi bylo.

21.05.2014 4 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Při nejlepší vůli se mi nepovedlo rozečíst první knihu, ale ... byla jsem zvědavá, nakonec mi trilogii předčítal muž, kterému se líbila a celé to dostalo úplně jiné grády :-) Takže paní bych dala se skřípěním zubů jednu hvězdičku, a chlapovi za přednes aspoň tři :D
Film ... proboha jen to ne.

20.05.2014 1 z 5