Muffinko Muffinko komentáře u knih

Ohnisko požáru Ohnisko požáru Patricia Cornwell

Jako všechny knihy této autorky jsem i tuto přečetla jedním dechem. Příběh je psaný čtivě a jak se na kriminálku patří napínavě. Autorka opravdu ví, jak čtenáře ke své knize připoutat tak, že ji odloží až když dočte poslední stránku. Začala jsem číst někdy v podvečer a odložila jsem ji až někdy v ranních hodinách, kdy jsem ji dočetla.

06.03.2013

Stíny Citadely Stíny Citadely Radek Sterakdary Starý (p)

Po pár měsících od prvních dvou knih jsem se začetla do dílu třetího. Autor nezklamal a stále si drží to, co již měl v prvních dvou knihách. Řekla bych, že svůj styl psaní zdokonaluje. Je schopen vás vtáhnout do děje, nejen popisem scenérie a okolí, ale i vykreslením postav a toho jak se cítí.
Za mě jsou všechny tři knihy moc povedené a jsou čtivé. Přečetla jsem ji jedním dechem a velmi se těším na pokračování.

dávám 5/5 hvězdiček

18.12.2022

Poslední hvězda Poslední hvězda Radek Sterakdary Starý (p)

Knihu stejně jako Stříbrné město jsem tuto knihu přečetla jedním dechem. Styl psaní se mi moc líbí a pro mě čtivý způsob psaní. Příběh se začíná rozvíjet a postavy se vyvíjí. Jsem moc zvědavá, jak to bude dál pokračovat. I to, jak se hlavní hrdinka popasuje s novými možnostmi. Za mě moc pěkný propracovaný příběh.

dávám 5/5 hvědiček

18.12.2022

Faktor Scarpettová Faktor Scarpettová Patricia Cornwell

Zajímavé čtení i když, první knihy jsem četla s větším nadšením. Rozuzlení bylo příliš rychlé a takové útržkovité.

01.04.2016