Ohnisko požáru

Děj začíná v okamžiku, kdy je hrdince neočekávaně přidělen případ úmyslně založeného požáru koňské farmy, náležející kontroverznímu mediálnímu magnátovi. Brzy se zjistí, že případ úzce souvisí s osobou nebezpečné vražedkyně, kterou hrdinka před pěti lety dopadla (tento případ vyšel jako samostatný román) a pomohla umístit do vězeňské psychiatrické léčebny. Tato žena nyní uprchla a hodlá si s doktorkou Scarpettovou vyřídit účty tím nejhroznějším způsobem, na jaký ve své šílené mysli dokázala přijít....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18833/big_kay-scarpettova-ohnisko-pozaru-unf-18833.jpg 4.470

Kay Scarpettová 9.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Horory

Vydáno: , Knižní klub

Point of origin, 1998

Kniha Ohnisko požáru

ivzu77
16.09.2021

Devátý díl, devátý příběh soudní patoložky Kay Scarpettové ... Marino, Lucy, Benton ....
lidské osudy se vyvíjejí, příběhy propojují, zločinců neubývá a vraždy jsou rafinovanější a krutější. Jsem ráda, že jsem začala číst sérii od začátku a budu nadšeně pokračovat...

georginaa
14.10.2020

Již v pořadí devátý díl a nic mu neubírá na dramatičnosti. Pořád si Kay vede skvěle, sbírám tyto díly a stále mě příběhy neomrzely. Oblíbila jsem si její neteř a doufám, že v nějaké knize bude pro ni více prostoru.

moudivlacek
10.07.2018

Tohle byl ale velmi smutný díl, nechci moc prozrazovat, každopádně se tu objeví stará známá potvora Carrie, která se rozhodla všem "bývalým" známým zničit život.
Kniha má spád od začátku do konce, jsem zvědavá, co bude dál.

ArwenAragorn
22.06.2017

Kay má proti sobě starou známou, ale velmi nebezpečnou osobu. Jako všechny knihy od autorky je i tato velice čtivá a napínavá. Mohu jenom doporučit.

Kerberos
18.06.2017

jeden z lepších dílů

Radous
07.06.2017

Tento díl byl podle mého soudu nejlepším z předchozích čtyř či pěti. Sice jsem skřípal zuby během teatrálních citových výlevů dr.KS. (a stejně tak už standardně kvůli její super-klišé neteři), nicméně děj jako takový nebyl špatný.
!SPOILER!
Snad ještě na okraj – ač se snaží autorka vykreslit ústřední zápornou protagonistku jako samotného zplozence pekla, moc se jí to nedaří. Prostě to nefunguje. I když je sériovou vražedkyní, psychopatku (zkrátka šílence) bych si představil jinak.

renefer
08.03.2017

Jeden z nejlepších dílů, napínavé až do konce a i když konec je smutný, moc se mi to líbilo.

xxkouckaxx
12.05.2015