MP17 MP17 komentáře u knih

Seriály od A do Z Seriály od A do Z Jiří Moc

Opravdu působivá encyklopedie tuzemské seriálové tvorby. Žádné povrchní žvanění, ale přínosné informace o seriálech známých, zapadlých, nebo i těch, které už nemá nikdo šanci vidět.

22.02.2015 5 z 5

Hodinky s lokomotivou Hodinky s lokomotivou Václav Čtvrtek (p)

Některé z příběhů jsou opravdu originální a vtipné, jiné pro změnu takové rozpačité - pro děti nepochopitelné, pro dospělé nezajímavé.

14.02.2015 3 z 5

Černé světlo Černé světlo Václav Řezáč (p)

Větší svini, než je Karlík, aby člověk v literárním světě pohledal. Z pohledu charakterů nějaké fantasy RPG postavy se jednalo o opravdové přesvědčené zlo. Pro mě osobně dost náročné na čtení a vstřebání.

14.02.2015 3 z 5

Tajnosti zákulisí Tajnosti zákulisí Bohumil Bezouška

Jako malý sem si knihu jen prohlížel, jako dospělý přečetl. Velmi zábavné čtení o hereckých osobnostech ND.

09.02.2015 4 z 5

Kiss Kiss Gene Simmons

Simmons je můj nejméně oblíbený člen ze základní čtyřky a jeho popisování historie této kapely beru poněkud s rezervou. Ale zábavné to je, to zase ano.

09.02.2015 3 z 5

KISS: Bez masky KISS: Bez masky David Leaf

Pestrá biografie + zajímavě komentovaná diskografie. Jsou zde vykresleny charaktery jednotlivých členů této kapely, jejich slabé a silné stránky, vzájemné fauly, obviňování, roztržky a následné udobření. Pro členy "KISS Army" povinnost mít doma.

09.02.2015 5 z 5

Odkaz Stonehenge Odkaz Stonehenge Sam Christer (p)

Poctivé tři hvězdičky, kniha celou dobu balancovala na hraně tajemného detektivního románu a laciné konspirační bramboračce ala Dan Brown, ale naštěstí tu hranu (tím špatným směrem) nikdy nepřekročila.

09.02.2015 3 z 5

Vynálezy na všední den Vynálezy na všední den Pavel Augusta

Opravdu přínosná kniha pro zvídavou mládež.

03.02.2015 5 z 5