Seriály od A do Z

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Lexikon původní české seriálové tvorby je prvním lexikonem svého druhu. Zahrnuje dvě stě třicet pět původních českých seriálů natočených za celé půlstoletí (od roku 1959) v produkci Československé a později České televize, ale také Novy a Primy. Kniha z pera zkušeného novináře a scenáristy přináší kromě ucelených faktografických údajů i osobní autorovo hodnocení, postřehy a zajímavosti o fenoménu, jakým původní český seriál nepochybně je. Řada z ilustračních fotografií jsou doposud nepublikované snímky získané často ze soukromých archivů tvůrců nebo herců. Kniha je neocenitelnou pomůckou pro všechny, kteří se seriálovou tvorbou zabývají ve své profesi či studiu, ale díky autorovu „lehkému peru“ je poutavým čtením také pro všechny milovníky českých seriálů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/107637/big_serialy-od-a-do-z-Z6x-107637.jpg 4.59
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Seriály od A do Z

Pavelpi
04.04.2019

Celkem průměrný rozbor seriálů.Posuzuji to z toho,že většinu mám doma na DVD a viděl jsem je.Mám na to asi jiný pohled než autor knihy.Ale jinak celkem slušně napsáno.Prostě takový lepší průměr.

MP17
22.02.2015

Opravdu působivá encyklopedie tuzemské seriálové tvorby. Žádné povrchní žvanění, ale přínosné informace o seriálech známých, zapadlých, nebo i těch, které už nemá nikdo šanci vidět.