Tajnosti zákulisí

kniha od:

Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Tajnosti zákulisí

dub
08.11.2022

Jelikož mám moc rád nahrávky pana Bezoušky, tahle knížka byla víceméně povinnost. Je to moc příjemné čtení, historek je více než na deskách, ilustrace pana Nesvadby jsou kouzelné... parádní čtení před spaním :)

hrdlickova_61
30.03.2019

Knížku jsem dostala k 15. narozeninám. Rádi jsme se s rodiči dívali na filmy pro pamětníky, a tak je napadlo, že vyprávění o hercích z nich by se mi mohlo líbit. Hned tehdy jsem byla čtením této knížky nadšená a mám ji moc ráda doteď. Stejně tak tu další - Adaptace není legrace. A snad ještě více než text B. Bezoušky obdivuji obrázky Miloše Nesvadby. Mám je ráda i v jiných knihách a v těchto dvou obzvlášť. Později jsem si ještě koupila vynikající LP.


Vidlička
24.10.2017

Kdo nemá rád veselé historky "z natáčení" nebo z prken. Psina o našich nejznámějších černobílých hvězdách. Nejvíc ovšem broptá paní Baldová :-))).

Nole
26.10.2015

Prijemne rozpravanie,dobreho herca...

MP17
09.02.2015

Jako malý sem si knihu jen prohlížel, jako dospělý přečetl. Velmi zábavné čtení o hereckých osobnostech ND.

Pavelpi
10.02.2014

Jedna z knih,která mě baví celou dobu,co jí mám.I když jsem jí četl už mnohokrát,stejně se k ní rád vracím.

Pest
31.01.2012

Nevím, v kterém již roce jsem si koupil LPíčko, navyprávěné samým autorem a můžu říct, že kniha i deska jsou nejen po stránce humoru zdařilým dílem, je také zúčastněným pohledem na známé osobnosti, s nimiž autor měl mnohé, především mimoherecké zážitky. Humor nekonvenční, vzešlý z povah a situací, byť na jevišti probíhá drama.