Tajnosti zákulisí

Kniha Tajnosti zákulisí

hrdlickova_61
30.03.2019

Knížku jsem dostala k 15. narozeninám. Rádi jsme se s rodiči dívali na filmy pro pamětníky, a tak je napadlo, že vyprávění o hercích z nich by se mi mohlo líbit. Hned tehdy jsem byla čtením této knížky nadšená a mám ji moc ráda doteď. Stejně tak tu další - Adaptace není legrace. A snad ještě více než text B. Bezoušky obdivuji obrázky Miloše Nesvadby. Mám je ráda i v jiných knihách a v těchto dvou obzvlášť. Později jsem si ještě koupila vynikající LP.

Vidlička
24.10.2017

Kdo nemá rád veselé historky "z natáčení" nebo z prken. Psina o našich nejznámějších černobílých hvězdách. Nejvíc ovšem broptá paní Baldová :-))).

Nole
26.10.2015

Prijemne rozpravanie,dobreho herca...

MP17
09.02.2015

Jako malý sem si knihu jen prohlížel, jako dospělý přečetl. Velmi zábavné čtení o hereckých osobnostech ND.

Pavelpi
10.02.2014

Jedna z knih,která mě baví celou dobu,co jí mám.I když jsem jí četl už mnohokrát,stejně se k ní rád vracím.

Pest
31.01.2012

Nevím, v kterém již roce jsem si koupil LPíčko, navyprávěné samým autorem a můžu říct, že kniha i deska jsou nejen po stránce humoru zdařilým dílem, je také zúčastněným pohledem na známé osobnosti, s nimiž autor měl mnohé, především mimoherecké zážitky. Humor nekonvenční, vzešlý z povah a situací, byť na jevišti probíhá drama.