moudivlacek moudivlacek komentáře u knih

Polibek pro nevěstu Polibek pro nevěstu Patricia Cabot (p)

Tato kniha je opravdu romantika od začátku až do konce, místy i velice vtipná, děj má spád. Člověk se nasměje a zároveň pobaví.

20.08.2015 3 z 5

Perly štěstí Perly štěstí Kat Martin

Tak tento díl se mi opravdu moc líbil. To, že vám člověk neřekne do očí, že vás miluje, ještě neznamená, že to tak není. A když to cítíte, je dobré za to bojovat, stejně jako hrdinka zde. Muži mívají své ženy rádi, ale občas jim to nedokážou říci, či až když o ně málem přijdou, nebo jsou "zahnáni do kouta" životními situacemi.
Moc pěkné

Náhrdelník lásky Náhrdelník lásky Kat Martin

Sice jsem tento díl četla nechtě jako první, ale docela to ušlo. Ale je pravda, že jsem čekala více.

Sametová kráska Sametová kráska Kat Martin

A zas dle mého krásné oddechové čtení pro romantiky jako jsem já, kteří nepotřebují k životu nic víc než skutečnou lásku a věrnost.

Hříšný slib Hříšný slib Kat Martin

Hezký příběh, i zde je možno si přečíst, že i šlechtici a bohatí neměli lehký život, věčný boj o moc a majetek, nenávist a zrada kvůli tomu, o to víc pak si vážili lásky.

20.08.2015

Sametový anděl Sametový anděl Jude Deveraux (p)

Bylo to moc hezké, úplně mi před očima vyvstal svět té doby, ta krutost a tvrdost, přitom ale i čest a schopnost muže postarat se o svou rodinu, bojovat za své štěstí. Tvrdý muž, který bojuje a vítězí, ale který dokáže být i velmi milý a něžný k ženě a dětem.

20.08.2015

Sametová píseň Sametová píseň Jude Deveraux (p)

Není zde nouze o lásku, ale i napětí. Tím, že postupně se vypráví o členech rodiny, je mu ten příběh bližší a vtáhne vás do děje tou svou atmosférou.

20.08.2015

Horský samet Horský samet Jude Deveraux (p)

Tento díl ze série se mi líbil víc jak první, Skotsko mám ráda, když jsem četla, jak se Angličan chce "změnit" ve Skota kvůli své lásce ke své ženě, držela jsem se smíchy za břicho. Ale je vidět, že když člověk chce, nic není nemožné. Pak i hrdinka musí si říci, že láska hory přenáší.

20.08.2015

Sametový slib Sametový slib Jude Deveraux (p)

Ze začátku jsem se postavila na stranu hrdinky Judity, říkala jsem si, že svého muže nedokáže změnit, ale překvapila mne a on ke konci též. Hezké čtení.

20.08.2015

Horský vavřín Horský vavřín Jude Deveraux (p)

Je to hezké čtení, pěkná romantika, i se tu občas zasmějete.

20.08.2015

Mstitel Mstitel Jude Deveraux (p)

Tak tady jsem se opravdu nasmála, přišlo mi to jak americká verze Zorra. Je to trochu upravené. Je tu více scének, kdy se člověk neubrání, aby se smál tak, až se za břicho bude popadat. Na konci si člověk myslí, že ho nic nepřekvapí. Ale stejně ano.
Ta knížka se dá číst vždy, když se budete chtít odreagovat a zvednout si náladu, nejde se u ní nesmát.

20.08.2015

Dědička Dědička Jude Deveraux (p)

Ze začátku jsem si říkala, že to bude příběh rozmazlené bohaté holky. Ale není tomu tak. I zde autorka potvrzuje, že kdo je ukrutně bohatý, nemusí být šťastný, že někdy byl dal veškeré své bohatství za kousíček obyčejného štěstí, za den bez závisti a nenávisti a strachu.
Děj má spád, je tam plno vtipných scének, o romantiku zde také není nouze.
super

20.08.2015 4 z 5

Panna a král Panna a král Jude Deveraux (p)

Tak tento příběh mě oslovil, dokázat světu, že člověk není vždy takový, jakého ho druzí vidí, ale že má v sobě něco, co může vždy překvapit. Obdivuji vytrvalost a snahu dojít svého cíle, i když jsou na cestě velké překážky. O to sladší je konec cesty, jako zde.

20.08.2015 4 z 5

Navždycky a věrně Navždycky a věrně Jude Deveraux (p)

Sice se mi první díl líbil víc, tady to klouže do úrovně detektivky a scifi, ale jde to.

20.08.2015 4 z 5

Navždycky ... Navždycky ... Jude Deveraux (p)

Koho kromě romantiky láká i tajemno, lidi, kteří jsou schopni vnímat víc jak lidi, kteří jsou obdařeni a prokleti darem vidění, telepatie apod., tak si zde počtou. Moc hezké.

20.08.2015 3 z 5

Sladké lži Sladké lži Jude Deveraux (p)

Toto je romantika, tajemno, psychologie, prostě od každého trochu. Není to klasika, jsou tam řádky, nad kterými budete se bát a klepat se strachy, kniha vás svým vyprávěním vtáhne do děje a budete ji hltat a hltat. Skvělé. Prostě skvělé. Není to jen milování, ale také skutečná láska, která přetrvá věky. Vztah Mikyho a jeho postoj k Samantě a snaha ji pomoci, to je prostě něco, čeho si vážím. Takového přítele mít, bylo by na světě lépe.
Prostě jsem byla knihou velmi unesena.

20.08.2015 4 z 5

Ledové dvojče Ledové dvojče Jude Deveraux (p)

Pokračování Ohnivého dvojčete, také to nebylo špatné, jen mě mrzelo, že dost je z toho prostě opsáno z Ohnivého dvojčete. Ale je to zas pohled z druhé strany. O smích a romantiku ani zde není nouze.

20.08.2015 5 z 5

Ohnivé dvojče Ohnivé dvojče Jude Deveraux (p)

Nejdříve jsem myslela, že to číst nebudu, ale pak jsem se smála od začátku až do konce, bylo to vtipné, romantické, zábavné a mělo to spád. Je to knížka, která pobaví a ke které se člověk po čase rád vrátí.

20.08.2015 5 z 5

V sedmém nebi V sedmém nebi Catherine Coulter

No, nebylo to špatné, ale už jsem četla lepší knížky od této autorky.

17.08.2015 4 z 5

Bohatá nevěsta Bohatá nevěsta Catherine Coulter

Tak tento díl jsem si opravdu hodně užila. Velice povedený.

17.08.2015 4 z 5