Sametová kráska

Sametová kráska https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4794/bmid_sametova-kraska-14d-4794.jpg 4 64 5

Litchfield série

Nevlastní bratr Jasona Sinclara Avery, pozdější vévoda z Carlylu, se podlým způsobem zbaví jak otce, tak bratra, neboť na něj umně navlékne otcovraždu. Jason stráví osm let na nucených pracích v zámoří a po svém návratu se rozhodne otce pomstít a získat zpět ztracenou čest a majetek. Avery totiž mezitím téměř všechen majetek prohýřil a zadlužil, a proto hodlá získat peníze výhodným sňatkem s Velvet Moranovou, jež mu má přinést bohaté věno. Netuší však, že totéž si, byť s čestnějšími úmysly, od jejich sňatku slibuje i Velvet. Kromě opravdu vysokého věna totiž nemá zhola nic, a naopak potřebuje peníze na záchranu rodinného sídla a svého dědečka. Než však ke sňatku dojde, je Velvet unesena neznámým lapkou a ten ji odveze do lovecké chaty v lese. Únosce jí zpočátku své pravé úmysly i svou totožnost tají a Velvet se několikrát - bohužel neúspěšně - pokusí utéct. Postupně se mezi nimi však rozhoří opravdová vášeň. Oním únoscem je totiž Jason Sinclair, jemuž před lety neprávem vypálili cejch vraha a jenž se tajně vrací, aby očistil své jméno a překazil svatbu, která mu má upřít jeho ukradený vévodský titul. Podaří se mu získat zpět svou čest, ukradený majetek a titul vévody spolu se srdcem krásné Velvet?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Nothing but velvet , 2004

rampapa
30.06.2022 5 z 5

Nádherný příběh o lásce. Knížka se mi moc líbila. Jasona jsem si hnedka zamilovala a Velvet taky. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

havrmoni
07.09.2015 5 z 5

Hezký příběh,jen mě mrzí ty rychlé konce. Celé drama a zvraty a romantický závěr, vše v jednom na pár posledních stránkách.

moudivlacek
20.08.2015

A zas dle mého krásné oddechové čtení pro romantiky jako jsem já, kteří nepotřebují k životu nic víc než skutečnou lásku a věrnost.

badinka4
15.01.2015 3 z 5

Takové jednoduché pohodové čtení.

maryzka
17.09.2012 odpad!

Ani jsem to nedočetla- litovala jsem peněz, který ta kniha stála

historické romance únos nevěsty

Kat Martin