Monnie1063 Monnie1063 komentáře u knih

Černý led Černý led Becca Fitzpatrick

Tahle kniha byla pořádná jízda! Becca opět nezklamala a vymyslela pro nás napínavý, tajuplný a romantický příběh. Její styl psaní si musíte zamilovat, stejně jako v Zavrženém tu nechybí kupa vtipných hlášek (na můj vkus jich tam ale mohlo být víc :D) a postavy jsou skvěle vykreslené. Britt se mi celkem líbila, tak trochu nechápu, jak jsem se v jednom komentáři na Goodreads mohla dočíst, že někomu připomíná Bellu ze Stmívání nebo Lucindu Priceovou. Ovšem, že pokud vás někdo unese a bude vám vyhrožovat smrtí, se u vás neprojeví syndrom neohrožené hrdinky. Britt byla podle mě DOST statečná.
První půlku knihy jsem si doslova kousala nehty nervozitou, protože jsem absolutně netušila, co najdu na další stránce. Jsem jenom já takový zvrhlík, nebo jste i vy čekali nějakou prasárnu vzhledem k prologu? :D Druhá půlka se spíš točila kolem Britt a Masona, ale stále se ve vzduchu vznášela taková ta kousavá nejistota, protože jste tušili, že se každou chvilku něco špatného stane. Závěr byl, jako u každé knihy této autorky, skvělý a nebylo možné se odtrhnout od čtení, dokud jste nedočetli poslední větu. Neříkám, že jsem to rozuzlení nečekala, ale přesto jsem musela uznale pokývnout, kde Becca bere všechny ty nápady. :D
Moc mě mrzí, že kniha nemá pokračování a já se s hlavními hrdiny už nesetkám. Doufám, že autorka plánuje napsat ještě spoustu dalších knih. :-)

19.04.2015 5 z 5

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Celá tahle série je úžasná :)
Doufám, že to poslední díl nepokazí a nikdo neumře :(

03.08.2014 5 z 5

Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole Nová holka @ Tajnosti v dívčí škole Carmen Reid

Moc mě to nebavilo, ale snad to někomu sedne do vkusu. :)

27.02.2015 1 z 5