Monncca111 Monncca111 komentáře u knih

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Nejprve mě kniha příliš nebavila, ale tak kolem 50. stránky jsem se začetla a nemohla jsem se odtrhnout. Tato tematika mě obecně hodně zajímá. Navíc jsem toto území navštívila a tím pádem jsem si dokázala vše zasadit do dané oblasti. Musím uznat, že i pro byl konec nečekaný, ale o to větší dojem vě mě kniha zanechala. Ještě dlouho po přečtení jsem tento příběh "rozdýchávala".

04.02.2016 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Kniha se mi velice líbila. Je velice čtivá, žádný náročný text. Postupné rozplétání případu bylo ale velice zajímavé. V první půlce jsem knihu ještě i dokázala odložit, v té druhé už moc ne, potřebovala jsem to dočíst :-)

10.04.2019 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Propletení několika životních příběhů mi přišlo jako zajímavý námět, nicméně mi to nakonec přišlo jako kniha bez konce. Čekala jsem nějaký zvrat, kdy se to buď zamotá ještě víc, nebo naopak více rozmotá, ale nic takového se nestalo. Otevřený konec mi přišel úplně nesmyslný. Vůbec jsem v tu chvíli nemohla pochopit, že jsem vážně na konci knížky. Osudy lidí v knize byly určitě zajímavé a "ze života", ale žádnou další přidanou hodnotu podle mě kniha neměla. Nevyhovoval mi ani úplně styl psaní. Asi dám šanci ještě jedné knížce od této autorky a buď mě to nadchne nebo zcela odradí.

03.03.2019 3 z 5