Misule89 Misule89 komentáře u knih

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Výborný autor i kniha. Děj byl zajímavý od začátku až do konce, ikdyž nějaké věci jsem trošku tušila předem.. Ale to mi nevadilo. Určitě pořídím další knihy od tohoto autora.

28.07.2020 5 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Musím říct, že kniha byla zajímavá. Kdybych věděla, že hlavní hrdinkou bude robot, určitě bych se jí vyhnula. Ale jsem ráda, že jsem se po prvních stránkách nenechala odradit a četla jsem dál. Rozhodně je to něco jiného.

16.07.2020 4 z 5

Naprosto cizí Naprosto cizí Megan Miranda

Kniha sice čtivá, ale nějak mě nezaujala.. Občas jsem se v textu ztrácela, a závěr mi přišel tak nějak nedořešený.

31.08.2020 3 z 5

Žena, kterou jsem byla Žena, kterou jsem byla Kerry Fisher

Kniha velice čtivá. Šokující zvraty za mě sice nepřišly, to jsem ale od knihy ani nečekala. Tři ženy, tři osudy a hlavní myšlenka, že nic není dokonalé a jak si naše životy na sociálních sítích zkrášlujeme.

31.07.2020 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Autorku mám velice ráda a tato kniha pro mě zklamáním rozhodně nebyla. Ikdyž ze začátku jsem měla trochu problém se začíst a přišlo mi, že se děj trochu táhne. Vykreslení postav bylo na jedničku. Člověk se pak zamýšlí nad tím co formuje jeho osobnost a jak se mění. Co mi přišlo zbytečné bylo vyprávění babičky.
Těším se na další díla autorky.

15.07.2020 4 z 5

Upálená zaživa Upálená zaživa Souad

Díky této knize jsem začala číst. Ikdyž je to hodně let zpět. Myslím na tuto knihu často.

25.06.2020