Mišule_11 Mišule_11 komentáře u knih

Dvojčata Dvojčata Saskia Sarginson

Violu jsem litovala od začátku, ale obě dvojčata jsem si oblíbila až byly obě v dospělosti, když předtím asi neměly moc rozumu a štěstí! :) Je pravdou, že některé pasáže by v knize nemusely být nebo by být mohly kratší, ale možná by pak skládačka mezi minulostí a budoucností do sebe nezapadala! A rozhodně některé události bych nečekala, tak jak se staly..!
Na knize mě zaujala obálka, ta je moc pěkná! :) Na knize mě zklamal konec, ale jinak příběh knihy se mi líbil! :)

21.03.2016 4 z 5

Mia flor Mia flor Ivana Peroutková

Kniha mě zase tak nezaujala..čekala jsem něco jiného a docela mě zklamala..! :/

04.03.2016 3 z 5

Zamilované duše Zamilované duše Stacey Kade

I když jsem se bála, že mě kniha opět zklame, tak opravdu to byl opět jen slabý začátek knihy. Děj mě opět vtáhl do sebe :) A jelikož nemám ještě k dispozici třetí díl tak jsem napnutá, jak to všechno nakonec dopadne. Příjemné oddechové čtení :)

29.02.2016 4 z 5

Setkání s duchem Setkání s duchem Stacey Kade

Knihu jsem objevila náhodou v jednom obchodě s knihami :) Podle anotace mě zaujala, ale jakmile jsem ji začala číst, tak mě trochu zklamala..ze začátku sem se nějak nemohla do příběhu dostat, ale potom se to nějak rozjelo, tak že jsem byla zvědavá na konec! Kniha se mi četla lépe a zaujala mě :) Teď s očekáváním se pustím do druhého dílu a doufám, že nebudu zklamaná podruhé. Snad to byl jen nepovedený začátek..:)

25.02.2016 4 z 5

Mrazivé léto Mrazivé léto Manuela Martini

Kniha se mi líbila. :) Děj se dobře četl a byl napínavý, akorát mě mrzelo že hlavní hrdince musela tak matka lhát.

09.02.2016 4 z 5

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Krásná kniha, i když trošku smutná. Ale přečetla jsem ji na jeden nádech a nezklamala mě! :))

29.01.2016 5 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Kniha se mi líbila, i když podle mě by mohl být trošku jiný a lepší konec, ale rozhodně mě kniha nezklamala! :)

18.01.2016 5 z 5