mira.fora mira.fora komentáře u knih

Perfektna kniha, doporucujem kazdemu kdo ma nejaku fobiu, strach, depky alebo sa chce len posunut v zivote dalej.

15.08.2019 5 z 5

Život je tanec Život je tanec Miloš Ouhrabka

U mna delim knizky na dve kategorie:
knizky, ktore si poziciam v knihovne a vratim a knizky, ktore aj ked si poziciam a vratim, tak si ich kupim domov, pretoze su inspirativne a cloveku stale maju co dat i pri opatovnom citani. Zaroven rad podporim kupou knihy autora. "Zivot je tanec" som okamzite kupil domov, pretoze Milosa sledujem na youtube, pacia sa mi jeho myslienky a inspirujeme sa u stejnych spisovatelov, napr. Tolle atd... (a jak som zistil ku konci knihy aj co sa tyka sportu tak u Adama Raw :-) ). Kupou knihy som nesliapol vedla, je to zbierka "rad do zivota", ktore funguju (pritomny okamzik, meditacie, cvicenie atd...) a som rad, ze to niekto vsetko vzal, praktikuje v zivote a napisal svoju skusenost do jednej knihy :-). "Zivot je tanec" doporucujem a dakujem za nu autorovi.

08.11.2019 5 z 5

Na mušce lovce Na mušce lovce Albrecht Wacker

Knizku som precital jednym dychom. Neskutocne, za aku hranicu clovek dokaze ist. Dal by som to ako povinne citanie ludom, ktori tuzia po vojne miesto vyjednavania.

03.07.2023