mimisko mimisko komentáře u knih

Spasitel Spasitel J. R. Ward (p)

Paní Ward je pro mne taková záhada. Někdy její knihu hltám a někdy si říkám psala to tá stejná osoba nebo její nějaké alter ego? Nenadchne, neurazí . Vše jde strašně rychle. Skrz naskrz preplácane dýky a neverending story pokračuje a snaží se ze sebe něco vydolovat. Pozor SPOILER když kniha sežrala Throeho plácla jsem si na čelo a brečela smíchy čeho je vela toho je příliš a vtedy jsem si řekla, že se sérii končím a asi jsem už na tuhle pohádku stará.

25.11.2019 3 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Tohle fakt nechceš. Dlouho jsem nečetla fantasy a tak jsem si řekla, že se do něčeho pustím. Nechtěla jsem žádnou story s pubertakama. Tady bylo hrdince prý 27 ???????????? to nemyslí autorka vážně. Moje trápení jsem ukončila na str. 68 a dal už jsem nepokracovala. Děkuji never ever.

25.10.2019 odpad!

Seznam snů a neřestí Seznam snů a neřestí Alison Bliss

První díl jsem nečetla. Tohle celkem šlo. Nenadchne, neurazí . Loganovi bych občas za to jeho nepromyšlené placani dala po puse a Val ta by mohla mít trochu více hrdosti. Logan prakticky ani nehnul brvou aby Val dostal. Jejich nesmyslné myšlenkové pochody byly občas úsměvné. Jsou ale i daleko horší erotické romány než tohle. Val mohla Logana aspoň v závěru knihy trochu podusit, nestalo se. Ale suma sumárum nebylo to až tak špatné.

05.10.2019 3 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

kniha mne nechytla. popravde se mi ji nechtelo ani cist do konce. ani jedna postava mi tak nejak neprirostla k srdci. nebavil mne pribeh, dialogy kde jsem skripala zuby.

04.01.2014 1 z 5