milan.krimsky milan.krimsky komentáře u knih

Kamzíkův velký skok Kamzíkův velký skok Daniel Rušar

Kniha pro nejmenší čtenáře a jejich rodiče k zodpovězení otázky "smrti blízké osoby."

08.11.2019 5 z 5

Stereoskopická zraková cvičení Stereoskopická zraková cvičení Rudolf Sachsenwegen

Kniha je plná cvičení pro předškolní a školní děti pomocí speciálních červeno-modrých brýlí

06.11.2019 4 z 5

Až se ti zasteskne Až se ti zasteskne Vítězslav Nezval

Docela pěkná milostná poezie, trochu hůře četlo, musel jsem u toho dost přemýšlet co autor chce říci,,,

06.11.2019 4 z 5

Já ti to opepřím, miláčku Já ti to opepřím, miláčku Ellen Berg

O tom jak se zbavit manžela nebo jiných chlapů nárokujíc si bohatství hlavní hrdinky pomocí pokrmů,...

30.10.2019 4 z 5

Je to jinak, mami Je to jinak, mami Tamara Tainová

Kniha by se dala snadno číst rychle, ale ty komentáře slovensko-česky té babičky se mi nelíbily, takový výplod autorky

30.10.2019 3 z 5

Kniha o biči Kniha o biči Vladimír Páral

Kniha pojednávající kdesi na hranicích Paraguaye na rodinné farmě pěstováním bavlníků a sadomasochistických hrátek; podobně smýšlející kniha, kterou napsal předtím osobně autor je Playgirls

23.10.2019 4 z 5

Hirošima Hirošima František Hrubín

válečná i poválečná próza

15.10.2019 3 z 5

Srpnová neděle Srpnová neděle František Hrubín

Kdesi v parné srpnové neděli u rybníka nedaleko jedné jihočeské vesničce, kde se odehrává několik před i po milostných intrik

15.10.2019 5 z 5

Kohout plaší smrt Kohout plaší smrt František Halas

Velmi smutné verše o smrti a umírání

Slova Slova Jiřina Fikejzová

Pěkné texty, četlo se mi hlavně s pomocí písniček na youtube

11.10.2019 5 z 5

Smrt a zrození mladého muže a jiné příběhy Smrt a zrození mladého muže a jiné příběhy Ivo Fleischmann

Putování a vzpomínky na básně Viléma Závady samotným autorem, který se pokusil vyjádřit vše s pomocí vlastní tvorby

Malá kniha pohody Malá kniha pohody Jonny Jackson

dobré rady jak si zpestřit dobrou náladu a cítit se vyrovnaně sám se s sebou

...a máš mě rád? ...a máš mě rád? Jan Pelc

Chvílemi jsem se i zasmál, konče povídky jsem jen nevěřícně smutně koukal

09.10.2019 5 z 5

Kavárna u tří otázek Kavárna u tří otázek John P. Strelecky

Když jsem si půjčil tuto knihu a nad ní se zamyslel, tak zhruba vím o čem auror pssal a co tím chtěl říct; prostě žijme si život podle sebe

07.09.2019 5 z 5

Život pozpátku Život pozpátku Anne Gudule

Krátký příběh o chlapci, který po prozrazení třídním učitelem, nechce být nemocný a ukřivděný, kniha končí tzv. happy-endem

03.09.2019 5 z 5

Hornické památky České republiky Hornické památky České republiky Roman Živor

Průvodce pro každého, koho zajímá historie hornictví a technické památky i muzea

28.08.2019 5 z 5

VideoSvět VideoSvět Pavel D. Kolář

Přehled dnes už nostalgických filmů na videokazetách. Pamatuji si, že podle této knihy jsem si vybíral VHS v půjčovně.

28.08.2019 4 z 5

Komunistický manifest Komunistický manifest Karel Marx (p)

Stručné shrnutí knih K. Marxe a F. Engelse

28.08.2019 4 z 5

Zdraví zvířat v drobných chovech Zdraví zvířat v drobných chovech kolektiv autorů

Jak poznat nemocné zvíře a jak mu pomoci?, o tom je tato kniha

Café Robinson Café Robinson Jiří Žáček

Básně zachycující vzpomínky na pražské kavárny

28.08.2019 5 z 5