Michellka Michellka komentáře u knih

Prokletý milenec Prokletý milenec J. R. Ward (p)

Trez a Selena mě bohužel moc nezaujali a jejich příběh nedojal. Je to tím že nemám ráda Treze, který mi přijde jako sebestředný sobec, na rozdíl od iAma. Příbeh Lily a Xhora je to jediné co mě drželo u téhle knížky a u série celkově, zasloužili by už konečně vlastní díl.

23.06.2016 3 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Knihu jsem dostala darem, jinak bych ji ani nečetla. Sice je pasána o něco inteligentněji, protože je z pohledu Christiana a odpadají trapné tanečky vnitřní bohyně apod., ale žádný nový pohled na příběh nepřináší. Pro mne zbytečná kniha.

23.06.2016 2 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Na rozdíl od ostatních se mi druhý díl líbil mnohem víc než ten první a teké jsem se mnohme více zasmála. V první knížce mi všechny vtipy a scénky přišly předvídatelné a ohrané, ve druhé knize byly děj, vývoj postav i vtipné scénky překvapivější a o to zábanvěnší.

23.06.2016 4 z 5

Terapeutické využití kinesio tapu Terapeutické využití kinesio tapu Jitka Kobrová

Pro amatérské tejpovače bych ji spíš nedoporučila, kniha je místy opravdu odborná, ale asi jedna z nejpodrobnějších a nejobsáhlešjích o tejpování. Pro toho kdo se tomu chce věnovat doporučuju.

23.06.2016 5 z 5